ΤΕΛΟΣ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΣ

ΠΑΟΚ - ΟΦΗ 3-0

21:21

ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΣΑΚΑΛΕΑΣ

Οποιαδήποτε ομάδα στη θέση του ΟΦΗ θα δυσκολευόταν να διαχειριστεί κατάσταση όπως αυτή του 50'. Ο ΠΑΟΚ «πάτησε» πάνω σε αυτό, βρήκε χώρους, και «καθάρισε» το ματς, χωρίς παράλληλα να κινδυνεύσει.

21:19

Τέσσερα λεπτά ακόμα για να ολοκληρωθούν οι καθυστερήσεις του παιχνιδιού

21:16

90' Σουτ του Ναμπί, περνάει πολύ κοντά από το αριστερό δοκάρι του Πασχαλάκη

21:11

Ο Πολωνός εκμεταλλεύεται με τον καλύτερο τρόπο το «τσαφ» του Βάτερμαν. Προ κενής εστίας δεν αστόχησε

21:11

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ 3-0

84' Ο Σφιντέρσκι πετυχαίνει το γκολ

21:09

83' Το γκολ ελέγχεται, με τον VAR να υποδεικνύει για εκατοστά τον Πολωνό φορ οφσάιντ

21:08

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ 3-0

81' Εκπληκτικό τελείωμα του Σφιντέρσκι δευτερόλεπτα από την είσοδό του στο παιχνίδι

21:05

Ο ΠΑΟΚ αναπτύχθηκε πολύ ωραία από τα δεξιά. Ο Μπίσεσβαρ έβγαλε σέντρα, με τον Κούρτιτς να πετάγεται στην πορεία της μπάλας και με πλασέ να στέλνει την μπάλα στα δίχτυα

21:03

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ 2-0

76' Δεύτερο τέρμα για τον ΠΑΟΚ, δεύτερο τέρμα για τον Κούρτιτς

21:01

74' Στη θέση του Βιεϊρίνια ο Σίντκλεϊ

20:59

71' Κίτρινη κάρτα στον Πασαλίδη

20:57

ΑΛΛΑΓΕΣ ΟΦΗ

70' Στις θέσεις των Μεγιάδο και Τσιλιανίδη, οι Καμάου και Ντουρμισάι

20:53

Ο Λουτσέσκου έκανε τις αλλαγές που είχε προετοιμάσει ανεξάρτητα από τη διαμόρφωση του σκορ καθώς είτε ήμασταν στο 0-1 είτε στο 1-0, η ανάγκη για αυτές με βάση των εικόνα των παικτών που βγήκαν, ήταν δεδομένη.

20:51

ΑΛΛΑΓΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

63' Στις θέσεις των Αουγκούστο και Μιτρίτσα , οι Μπίσεσβαρ και Ζαμπά

20:45

59' Το παιχνίδι συνεχίζεται με τη μπάλα στα πόδια των παικτών του ΠΑΟΚ

20:45

58΄ Ο Νέιρα στο έδαφος και εκ νέου ένταση μεταξύ παικτών

20:44

57' Κίτρινη κάρτα για Γκαγιέγος και Αουγκούστο

20:43

57' Ένταση ανάμεσα στους παίκτες του ΟΦΗ και του ΠΑΟΚ στο κέντρο του γηπέδου

20:42

Το ζήσαμε και αυτό...

20:41

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ 1-0

54' Ο Κούρτιτς ευστοχεί από τα έντεκα βήματα και βάζει μπροστά στο σκορ του Θεσσαλονικείς

20:39

52' Ο Φωτιάς δίνει πέναλτι υπέρ του ΠΑΟΚ, ακυρώνοντας το γκολ του Τσιλιανίδη

20:38

51' Ο διαιτητής φωτιάς πάει στο VAR για να ελέγξει για πέναλτι στην φάση που διαμαρτυρήθηκε ο Ζίβκοβιτς

20:37

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΦΗ 0-1

51' Ο Τσιλιανίδης ευστοχεί προ κενής εστίας και δίνει προβάδισμα στον ΟΦΗ

20:36

50' Φωνές για χέρι από τον ΠΑΟΚ και τον Ζίβκοβιτς

20:33

46' Πρώτη τελική για τον ΠΑΟΚ στο δεύτερο ημίχρονο, με το σουτ του Ζίβκοβιτς να μπλοκάρεται από τον Βάτερμαν

20:15

45' Πολύ καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ, με το σουτ του Ίνγκασον από πολύ καλή θέση να κοντράρει στα σώματα της άμυνας του ΟΦΗ. Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ

20:14

44' Κίτρινη κάρτα στον Μεγιάδο

20:10

41' Ο Τοράλ πραγματοποιεί ένα γυριστό σουτ, με την μπάλα να βγαίνει άουτ

20:03

33' Σουτ από τον Τοράλ, μέσα από την περιοχή, το οποίο μπλοκάρει σταθερά ο πορτιέρε του ΠΑΟΚ

20:00

30' Κίτρινη κάρτα στο Βούρο

20:00

29' Ο Πασχαλάκης κατά την έξοδό του χτύπησε άθελα του τον Τοράλ στο κεφάλι, ο οποίος σηκώθηκε άμεσα με το παιχνίδι να συνεχίζεται

19:58

28' Κίτρινη κάρτα για τον Κρέσπο για μαρκάρισμα πάνω στον Τσιλιανίδη

19:56

27' Κεφαλιά του Κούρτιτς, περνάει αρκετά έξω από την εστία του Βάτερμαν

19:51

22' Σουτ από τον Κούρτιτς, το οποίο δεν ανησύχησε το Βάτερμαν

19:46

16' Απειλεί ο ΠΑΟΚ με σουτ του Τσιγγάρα που κοντράρει και καταλήγει κόρνερ

19:44

Μόλις συμπληρώθηκε το πρώτο 15λεπτο στο ματς. Οι δύο ομάδες έχουν από μία καλή ευκαιρία, με τους Αουγκούστο και Τσιλιανίδη

19:44

Δυο μεγάλες φάσεις στο ματς, μια για κάθε ομάδα, αποτέλεσμα της πίεσης ψηλά που ασκούν τόσο ο ΠΑΟΚ όσο και ο ΟΦΗ

19:41

11' Σουτ του Τσιλιανίδη περνάει κοντά από το δεξί δοκάρι του Πασχαλάκη

19:37

7' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ με τον Αουγκούστο να σουτάρει και να στέλνει τη μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτύων

19:35

5' Ο Άκπομ βγαίνει σε θέση τετ-α-τετ, ωστόσο βρίσκεται σε θέση οφσάιντ

19:34

Αναγνωριστικό παιχνίδι στα πρώτα πέντε λεπτά της αναμέτρησης! Ο ΟΦΗ μοιάζει να είναι πιο... ζωηρός έχοντας στην κατοχή του τη μπάλα