MENU

SUPER LEAGUE 2: Με Καδδά το Απόλλων Λάρισας-Ολυμπιακός Β'

Πολλά και ενδιαφέροντα τα παιχνίδια για την 4η εμβόλιμη αγωνιστική του πρωταθλήματος της Betsson Super League 2 με τις ομάδες πριν από λίγο να μαθαίνουν τους διαιτητές

Γνωστοί έγιναν πριν από λίγο οι διαιτητές της 4ης αγωνιστικής της Betsson Super League 2, με τον Παναγιώτη Καδδά να ορίζεται στην αναμέτρηση του Απόλλωνα Λάρισας με τον Ολυμπιακό Β'. 

Τετάρτη 24/11 – 15:00

Βόρειος (1ος) όμιλος

Καβάλα - Ξάνθη

Διαιτητής: Αναστασόπουλος (Χαλκιδίκης)

Βοηθοί: Φράγιος, Βογιατζίδης (Χαλκιδικής)

Τέταρτος: Πουλόπουλος (Πειραιώς)

Αλμωπός Αριδαίας - Πιερικός

Διαιτητής: Λεωνίδας (Τρικάλων)

Βοηθοί: Αναστασιάδης (Σερρών), Πραχάλης (Κοζάνης)

Τέταρτος: Μέγας (Πιερίας)

Ολυμπιακός Βόλου - Απόλλων Πόντου

Διαιτητής: Μαχαίρας (Αθηνών)

Βοηθοί: Αραβίδης (Αθηνών), Πριόνας (Εύβοιας)

Τέταρτος: Αλάμπεης (Αθηνών)

ΠΑΟΚ Β’ - Βέροια

Διαιτητής: Καλατζής (Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Καμπερίδης (Καβάλας)

Τέταρτος: Πολυχρόνης (Πιερίας)

Τρίκαλα - Ηρακλής

Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Λιόντος, Διαμαντής (Ηπείρου)

Τέταρτος: Μελτζανίδης (Ημαθίας)

ΑΕΛ - Πανσερραϊκός

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας) - ΦΩΤΟ 

Βοηθοί: Αΐναλης (Μακεδονίας), Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)

Τέταρτος: Τσιάρας (Καβάλας) 

Απόλλων Λάρισας - Ολυμπιακός Β’

Διαιτητής: Καδδάς (Αχαΐας)

Βοηθοί: Δελής (Βοιωτίας), Δημόπουλος (Φλώρινας)

Τέταρτος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

Νίκη Βόλου - Αναγέννηση Καρδίτσας (Πέμπτη 25/11 – 15:00)

Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)

Βοηθοί: Καραθανάσης (Ανατ. Αττικής), Πλακάς (Δυτ. Αττικής)

Τέταρτος: Στάμος (Ηλείας)

Ρεπό: Θεσπρωτός

Νότιος (2ος) όμιλος 

Α.Ε. Καραϊσκάκης - Καλαμάτα

Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)

Βοηθοί: Καραλής (Ηλεία) – Καλαμπόκης (Αιτ/νιας)

Τέταρτος: Σιντόρης (Θεσπρωτίας) 

Εργοτέλης - ΑΕΚ Β’

Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Φραγκιαδάκης (Λασιθίου) – Πάγκαλος (Λασιθίου)

Τέταρτος: Νικολάου (Αθηνών) 

Αστέρας Βλαχιώτη - Κηφισιά

Διαιτητής: Μπαϊλης (Πρέβεζας-Λευκάδας)

Βοηθοί: Φραγκούλης (Πρέβεζας-Λευκάδας) – Μάνος (Λάρισας)

Τέταρτος: Ρηγόπουλος (Ηλείας) 

Διαγόρας - Επισκοπή

Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)

Βοηθοί: Τσολακίδης (Αθηνών) – Κωνστάντιος (Ευβοίας)

Τέταρτος: Τσουκαλάς (Αθηνών)

Χανιά - Ρόδος

Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)

Βοηθοί: Δέτση (Αθηνών) – Δημόπουλος (Δυτ. Αττική)

Τέταρτος: Τσαμούρης (Πειραιώς) 

Ζάκυνθος - Λεβαδειακός

Διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας) – Τυριακίδης (Μακεδονίας)

Τέταρτος: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

Ο.Φ. Ιεράπετρας - Ηρόδοτος

Διαιτητής: Πατμετζής (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανιών) – Δασκαλάκης (Ηρακλείου)

Τέταρτος: Κουκουράκης (Χανιών)

Καλλιθέα - Αιγάλεω

Διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου)

Βοηθοί: Αρμακόλας (Κυκλάδων) – Φαλτάκας (Γρεβενών)

Τέταρτος: Δραγάτης (Αν. Αττικής)

Ρεπό: Παναθηναϊκός Β’

NEWSROOM | ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

X

TOP CLUBS

TOP LEAGUES

SPORT LIFESTYLE