MENU

ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ (21/11): Ξεχωρίζει το ΑΕΚ - Ολυμπιακός στη Super League

Πλούσια δράση σε όλα τα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα, μπάσκετ και τελικός ΑΤP FINALS

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

12:00 (Cosmote Sport 9 HD): Μπάσκετ, VTB League, Ενισέι – Άβτοντορ
13:30 (Cosmote Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Σέριε Α, Σασουόλο – Κάλιαρι
13:30 (Cosmote Sport 7 HD): Μπάσκετ, Πρωτάθλημα Ισπανίας, Ρεάλ Μαδρίτης – Μπέτις
14:00 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Λιγκ 1, Μπρεστ – Λανς
14:00 (Novasports 6 HD): Ποδόσφαιρο, Τσάμπιονσιπ, Ντέρμπι – Μπόρνμουθ
14:30 (Novasports 3 HD): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα 2, Χαϊντενχάιμ - Χολστάιν Κίελ
14:30 (Novasports 5 HD): Ποδόσφαιρο, Πρωτάθλημα Βελγίου, Άντερλεχτ – Κόρτραϊκ
15:00 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Λα Λίγκα, Χετάφε – Κάδιθ
15:00 (ΕΡΤ Sports HD): Μπάσκετ, Α2 Ανδρών, Κόροιβος Αμαλιάδας – Τρίτων
15:30 (Novasports 4 HD): Ποδόσφαιρο, Πρωτάθλημα Ολλανδίας, Χαϊντενχάιμ - Χολστάιν Κίελ
15:50 (ΕΡΤ 2): Φόρμουλα 1, Γκραν Πρι Κατάρ, Αγώνας
16:00 (Cosmote Sport 5 HD): Φόρμουλα 1, Γκραν Πρι Κατάρ, Αγώνας
16:00 (Cosmote Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Μάντσεστερ Σίτι – Έβερτον
16:00 (Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Σέριε Α, Μπολόνια – Βενέτσια
16:00 (Cosmote Sport 7 HD): Ποδόσφαιρο, Σέριε Α, Σαλερνιτάνα – Σαμπντόρια
16:30 (Novasports Prime): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Φράιμπουργκ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης
17:00 (Novasports 5 HD): Ποδόσφαιρο, Πρωτάθλημα Βελγίου, Σιντ Τρούιντεν – Αντβέρπ
17:15 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Λα Λίγκα, Γρανάδα – Ρεάλ Μαδρίτης
17:15 (Cosmote Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Παναιτωλικός – Απόλλων Σμύρνης
17:45 (Novasports 4 HD): Ποδόσφαιρο, Πρωτάθλημα Ολλανδίας, Βάαλβικ – Άγιαξ
18:00 (Cosmote Sport 6 HD): Τένις, ATP Finals, Τελικός
18:00 (Cosmote Sport 9 HD): Ποδόσφαιρο, Πρωτάθλημα Σκωτίας, Ρέιντζερς – Χιμπέρνιαν
18:05 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Λιγκ 1, Κλερμόν – Νις
18:30 (Novasports 3 HD): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Μάιντς – Κολωνία
18:30 (Novasports Start): Μπάσκετ, Πρωτάθλημα Ιταλίας, Αρμάνι Μιλάνο – Τρεβίζο
18:30 (Cosmote Sport 7 HD): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Τότεναμ – Λιντς
19:00 (Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Σέριε Α, Ίντερ – Νάπολι
19:30 (Novasports Prime): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Ατρόμητος – ΠΑΟΚ
19:30 (Cosmote Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, ΑΕΚ – Ολυμπιακός
20:00 (ΕΡΤ 3): Μπάσκετ, Μπάσκετ Λιγκ, ΠΑΟΚ – Λάρισα
20:00 (Cosmote Sport 8 HD): Μπάσκετ, Πρωτάθλημα Τουρκίας, Μπεσίκτας – Φενέρμπαχτσε
21:00 (Novasports 4 HD): Μπάσκετ, Πρωτάθλημα Ιταλίας, Βίρτους Μπολόνια – Μπρίντιζι
21:00 (Cosmote Sport 7 HD): Μπάσκετ, Πρωτάθλημα Ισπανίας, Μπούργκος – Μπαρτσελόνα
21:30 (Novasports Start): Ποδόσφαιρο, Σεριε Β, Πίζα- Μπενεβέντο
21:45 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Λιγκ 1, Λιόν – Μαρσέιγ
21:45 (Cosmote Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Σέριε Α, Τζένοα – Ρόμα
22:00 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Λα Λίγκα, Ρεάλ Σοσιεδάδ – Βαλένθια
22:30 (Cosmote Sport 4 HD): Μπάσκετ, ΝΒΑ, Λος Άντζελες Κλίπερς – Ντάλας Μάβερικς
01:00 (Cosmote Sport 8 HD): Μπάσκετ, ΝΒΑ, Ντιτρόιτ Πίστονς – Λος Άντζελες Λέικερς
03:30 (Cosmote Sport 7 HD): Μπάσκετ, ΝΒΑ, Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς – Τορόντο Ράπτορς

NEWSROOM | ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

X

TOP CLUBS

TOP LEAGUES

SPORT LIFESTYLE