MENU

ΟΙ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/11: Πλούσια δράση σε όλα τα πρωταθλήματα

Αγώνες στη Super League και Super League 2 και σε όλα τα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα.

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα: 

12:00 (Cosmote Sport 7 HD): Μπάσκετ, Πρωτάθλημα Τουρκίας, Γκαζιαντέπ - Τουρκ Τέλεκομ

12:30 (ΕΡΤ 3): Χάντμπολ, Χάντμπολ Πρέμιερ, Διομήδης Άργους – Ολυμπιακός

12:50 (Cosmote Sport 5 HD): Φόρμουλα 1, Γκραν Πρι, Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

13:00 (ΕΡΤ Sports HD): Φόρμουλα 1, Γκραν Πρι, Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

14:30 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Τσάμπιονσιπ, Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Κόβεντρι

14:30 (Cosmote Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Λέστερ – Τσέλσι

15:00 (One Channel): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ 2, Ολυμπιακός Β’ – ΑΕΛ

15:00 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Λα Λίγκα, Θέλτα – Βιγιαρεάλ

15:00 (Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Βόλος – ΟΦΗ

15:00 (Cosmote Sport 6 HD): Τένις, ATP Finals, Ημιτελικός

15:50 (Cosmote Sport 5 HD): Φόρμουλα 1, Γκραν Πρι Κατάρ, Κατατακτήριες δοκιμές

15:55 (ΕΡΤ 2): Φόρμουλα 1, Γκραν Πρι Κατάρ, Κατατακτήριες δοκιμές

16:00 (Cosmote Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Σεριε Α, Αταλάντα – Σπέτσια

16:30 (Novasports 3 HD): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Ντόρτμουντ – Στουτγκάρδη

16:30 (Novasports 4 HD): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Λεβερκούζεν – Μπόχουμ

16:30 (Novasports 5 HD): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Χόφενχαϊμ – Λειψία

16:30 (Novasports 6 HD): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Γκλάντμπαχ - Γκρόιτερ Φιρτ

16:30 (Novasports Start): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Αρμίνια Μπίλεφελντ –Βόλφσμπουργκ

17:00 (ΕΡΤ Sports 2 HD): Βόλεϊ, Βόλεϊ Λιγκ, Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ

17:00 (ΕΡΤ 3): Μπάσκετ, Μπάσκετ Λιγκ, Περιστέρι – Απόλλων Πάτρας

17:00 (ΕΡΤ Sports 1 HD): Μπάσκετ, Μπάσκετ Λιγκ, Προμηθέας Πάτρας – Κολοσσός Ρόδου

17:00 (Cosmote Sport 4 HD): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Γουότφορντ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

17:00 (Cosmote Sport 7 HD): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Νιούκαστλ – Μπρέντφορντ

17:00 (Cosmote Sport 8 HD): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Νόριτς – Σάουθαμπτον

17:00 (Cosmote Sport 9 HD): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Γουλβς – Γουέστ Χαμ

17:15 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Λα Λίγκα, Σεβίλλη – Αλαβές

17:30 (Novasports News): Ποδόσφαιρο, Πρωτάθλημα Ολλανδίας, Άιντχοφεν – Φίτεσε

18:00 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Λιγκ 1, Παρί Σεν Ζερμέν – Ναντ

19:00 (Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Σεριε Α, Λάτσιο – Γιουβέντους

19:15 (Cosmote Sport 7 HD): Ποδόσφαιρο, Πρωτάθλημα Σκωτίας, Σέλτικ – Σεντ Τζόνστον

19:30 (Novasports Prime): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Άρης – ΠΑΣ Γιάννινα

19:30 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Λα Λίγκα, Ατλέτικο Μαδρίτης – Οσασούνα

19:30 (Novasports 3 HD): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Ουνιόν Βερολίνου – Χέρτα

19:30 (Cosmote Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Λίβερπουλ – Άρσεναλ

19:30 (Cosmote Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Ιωνικός – Αστέρας Τρίπολης

20:00 (ΕΡΤ 3): Μπάσκετ, Μπάσκετ Λιγκ, Λαύριο – ΑΕΚ

21:30 (Novasports 3 HD): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα 2, Βέρντερ Βρέμης – Σάλκε

21:45 (Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Σεριε Α, Φιορεντίνα – Μίλαν

21:45 (Cosmote Sport 9 HD): Μπάσκετ, Πρωτάθλημα Ισπανίας, Τενερίφη – Γκραν Κανάρια

22:00 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Λα Λίγκα, Μπαρτσελόνα – Εσπανιόλ

22:00 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Λιγκ 1, Ρεν – Μονπελιέ

22:00 (Cosmote Sport 6 HD): Τένις, ATP Finals, Ημιτελικός

22:00 (Cosmote Sport 8 HD): Ποδόσφαιρο, Κόπα Σουνταμερικάνα, Ατλέτικο Παραναένσε – Μπραγκαντίνο

00:00 (Cosmote Sport 4 HD): Μπάσκετ, ΝΒΑ, Νιου Γιορκς Νικς – Χιούστον Ρόκετς

02:30 (Cosmote Sport 7 HD): Μπάσκετ, ΝΒΑ, Ατλάντα Χοκς – Σάρλοτ Χόρνετς

NEWSROOM | ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

X

TOP CLUBS

TOP LEAGUES

SPORT LIFESTYLE