MENU

VOLLEY LEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Το Σάββατο στις 16:30 υποδέχεται ο Άρης την ΑΕΚ

Η ομοσπονδία ανακοίνωσε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των πρωταθλημάτων για το τριήμερο από τις 19 έως τις 21 του μήνα και στην κορυφαία κατηγορία γυναικών ξεχωρίζει ο αγώνας του πρωτοπόρου Άρη με την ΑΕΚ.

Η αναμέτρηση του πρωτοπόρου Άρη με την 4η της βαθμολογίας ΑΕΚ, το Σάββατο στη Θεσσαλονίκη, ξεχωρίζει στο πρόγραμμα της 9ης αγωνιστικής στη Volley League γυναικών. Θα ξεκινήσει στις 16:30. Μισή ώρα αργότερα γίνεται ο αγώνας του Παναθηναϊκού με τον ΑΟ Θήρας, δύο ακόμα ομάδες, που είναι ψηλά στην κατάταξη.   

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της κορυφαίας κατηγορίας γυναικών, όπως και των χαμηλότερων εθνικών πρωταθλημάτων, για το διάστημα 19-21 Νοεμβρίου 2021, έχει ως εξής.

Volley League Γυναικών - 9η αγωνιστική

Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021

Μίκρας 16.30: Α.Σ. Άρης - Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Αβραμίδης, Σταυριανίδης, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Βασδέκης, Σταυρίδης, Γραμματεία: Πασπαλά Αικ.

Αγ. Θωμά 17.00: Παναθηναϊκός Α.Ο. - Α.Ο. Θήρας
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Ράντσιου, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Σπίγγου, Χατζηθωμά, Γραμματεία: Τάλαρου.

Μαρκόπουλου 18.00: Α.Ο. Μαρκοπούλου - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.

Διαιτητές: Πρέντζας, Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Κοσμόπουλος, Κώτσιας, Γραμματεία: Οικονόμου Δ.

Χαλκιοπούλειο Λαμίας 18.00: Α.Ο. Λαμίας 2013 - Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Κουτσής, Μαυράκης, Παρατηρητής: Παναγής, Επόπτες: Σκορδαρά, Στάικος, Γραμματεία: Γούβαλη.

Δ.Α.Κ. Νάξου 19.00: Πανναξιακός Α.Ο.Ν. - Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
Διαιτητές: Φραγκάκης, Μαύρος, Παρατηρητής: Παγκοζίδης, Επόπτες: Κουκουμάκας, Θεοδόσιου, Γραμματεία: Καλιγέρη.

Π. Σαλπεάς Πειραιά 20.00: Α.Ο.Φ. Πορφύρας - Α.Π.Σ. Αίας
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Μενεσλής, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Μουζακίδη, Ιωάννου, Γραμματεία: Νικολάου.

Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021

Γ. Γεννηματάς 21.00: Α.Σ.Π. Θέτις - Ηλυσιακός Α.Ο.
Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Λιάκου, Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Σταυράτη, Γεωργοπούλου, Γραμματεία: Κρητικού.

Pre League Ανδρών - Α' Όμιλος - 5η αγωνιστική

Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021

Αιγίου 18.00: Α.Ο. Αιγιαλέων - Α.Ο. Καλαμάτα 80
Διαιτητές: Γκόλφης, Λιναρδάτος, Γραμματεία: Τριανταφυλλοπούλου, Παρατητηρής: Ιορδανίδης.

Απ. Κόντος Νέα Φιλαδέλφεια 18.45: Α.Ε.Κ. - Α.Σ. Πανερυθραϊκός
Διαιτητές: Μάλφας, Οικονόμου Β., Γραμματεία: Κρανιά, Παρατηρητής: Μαυρικίδης.

Α. Βαρίκας 19.30: Γ.Σ. Πανιώνιος - Α.Σ. Κέρκης Σάμου
Διαιτητές: Τσίτσικας, Μαρκάτης, Γραμματεία: Μπίτσικα, Παρατηρητής: Τσάκωνας.

Pre League Ανδρών - Β' Όμιλος - 5η αγωνιστική

Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021

Ν. Σαμαράς 18.00: Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας - Πήγασος Πολίχνης
Διαιτητές: Ιωαννίδης, Τζεπκινλής, Γραμματεία: Σαρδάνη, Παρατηρητής: Σαρδάνης.

Τ9 Κατερίνης 18.00: Σ.Φ.Κ. Πιερικός - Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης Σκύδρας
Διαιτητές: Γεωργιάδης, Δαλκιράνης, Γραμματεία: Καραπέδη, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης.

Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021

Μίκρας 15.30: Α.Σ. Άρης - Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής
Διαιτητές: Μαυρίδης, Τοσουνίδης, Γραμματεία: Τερζή, Παρατηρητής: Μιχελινάκης.

Pre League Γυναικών - Α' Όμιλος - 5η αγωνιστική΄

Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021

Στ. Βενέτης 18.00: Α.Ο. Αιγάλεω - Α.Σ. Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων
Διαιτητές: Προκοπίου, Γεωργάκη, Γραμματεία: Παπανικολάου, Παρατηρητής: Παπαστάμος.

Κυμίνων 18.00: Α.Σ. Μακεδόνες - Γ.Σ. Πανιώνιος
Διαιτητές: Παπακοσμάς, Μπουκουβάλα, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου, Παρατηρητής: Κουκουμάκας.

Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021

Ζηρίνειο 17.30: Ζ.Α.Ο.Ν. - Α.Σ.Π. Κόρινθος
Διαιτητές: Οικονόμου Β., Χαμπιλού, Γραμματεία: Πεσίνογλου, Παρατηρητής: Ράπτης.

Pre League Γυναικών - Β' Όμιλος - 5η αγωνιστική

Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021

2ο Κορυδαλλού 17.00: Α.Γ.Σ. Άρτεμις - Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση
Διαιτητές: Μιχαήλογλου, Κατσούλης, Γραμματεία: Ιωάννου, Παρατηρητής: Καπάνταης.

Παραλίας 18.00: Απόλλων Καλαμάτας - Γ.Σ. Ηλιούπολης
Διαιτητές: Κτενάς, Σπίνας, Γραμματεία: Λιακονάκου, Παρατηρητής: Τσουμελέας.

Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021

Μ. Τσικίνας 16.30: Χ.Α.Ν.Θ. - Φ.Ο. Βριλησσίων
Διαιτητές: Βασιλειάδης, Τσιούλα, Γραμματεία: Δεληκωστίδου, Παρατηρητής: Σιδηράς.

Α2 Ανδρών - Α' Ζώνη - Α' Όμιλος - 3η αγωνιστική

Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021

Ολυμπιάδος 18.00: Α.Ε.Π. Ολυμπιάς - Γ.Σ. Πετρούπολης, Διαιτητές: Γεράνιος, Πετούσης.

Κιάτου 19.00: Άρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου - Α.Σ. Κόροιβος, Διαιτητές: Καραγιαννόπουλος, Κωνσταντινόπουλος.

Α2 Ανδρών - Α' Ζώνη - Β' Όμιλος - 3η αγωνιστική

Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021

Λύκειο Μελισσίων 18.00: Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος - Α.Ο. Νέροι Βύρωνος, Διαιτητές: Χρηστίδης, Κυργιαλάνη.

Σοφία Μπεφόν 18.00: Α.Ο. Φλοίσβος - Α.Ε. Αρμενίων, Διαιτητές: Μαριδάκης, Τόλιος.

Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021

Σελεπίτσαρι 13.00: Α.Ο. Ιωνικός Νίκαιας - Γ.Ε. Ηρακλείου, Διαιτητές: Γεωργιάδης Στ., Παπαγιαννόπουλος.

Α2 Ανδρών - Β' Ζώνη - Α' Όμιλος - 3η αγωνιστική

Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021

Νεάπολης Θεσσ. 17.00: Α.Σ. Μακεδονικός - Γ.Σ. Πανηπειρωτικός, Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Μπέλλος Εμ.

Έδεσσας 18.00: Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας - Χ.Α.Ν.Θ., Διαιτητές: Βένος, Χανός.

Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021

Χαλκιοπούλειο 15.00: Α.Π.Σ. Φθία Λαμίας - Α.Ε.Ν. Πανοράματος, Διαιτητές: Μαυράκης, Κουτσής, Τσαβού.

Α2 Ανδρών - Β' Ζώνη - Β' Όμιλος - 3η αγωνιστική

Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021

ΜΕΝΤ 17.30: Ένωση Τούμπας - Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Παπαδόπουλος, Δρανίτσας.

ΚΑΠΠΑ2000 20.00: Ο.Π.Α.Θ. Περσέας - Α.Σ. Ελπίς, Διαιτητές: Δημητρίου, Γιώγιου.

Α2 Γυναικών - Α' Ζώνη - Α' Όμιλος - 3η αγωνιστική
 
Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021

Ζηρίνειο 15.00: Γ.Σ.Κ. Ηρακλής Κηφισιάς - Α.Σ.Π. Απόλλων Πατρών, Διαιτητές: Αρβανίτης, Βαρατάσης.

Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021

Ε.Α.Π. 17.00: Ε.Α.Π. - Α.Ε. Αγ. Παρασκευής, Διαιτητές: Λιναρδάτος, Λάμπρου Ιρ.

Μίλωνα 20.00: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Ο.Φ.Α. Απολλώνιος, Διαιτητές: Μιχαήλογλου, Λιδωρικιώτη.

Α2 Γυναικών - Α' Ζώνη - Β' Όμιλος - 3η αγωνιστική

Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021

Α' Αργυρούπολης 16.00: Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης - Γ.Ε. Ηρακλείου, Διαιτητές: Μεταξά, Μαυρικίδου.

Μ. Μερκούρη 17.00: Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου - Ένωση Βύρωνα, Διαιτητές: Κανδηλιεράκης, Τραχαλάκη.

Ν. Παξιμαδάς 18.30: Γ.Σ. Πετρούπολης - Α.Ε. Αμπελοκήπων, Διαιτητές: Παπαχατζής, Καντλή.

Α2 Γυναικών - Β' Ζώνη - Α' Όμιλος - 5η αγωνιστική

Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021

Ι. Λεμονίδης 18.00: Α.Σ. Ελπίς - Γ.Σ.Γ. Νίκη Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Τοσουνίδης, Παπαδοπούλου.

Μ. Παρασκευόπουλος 18.00: Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - Α.Ο. Καβάλας, Διαιτητές: Δήμου, Γκοβάτσος.

Ασβεστοχωρίου 18.00: Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας, Διαιτητές: Κακάτσιου, Λούμσι.

Α2 Γυναικών - Β' Ζώνη - Β' Όμιλος - 5η αγωνιστική


Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021

1ο Γυμν. Λάρισας 17.00: Ε.Α. Λαρίσης - Π.Ο.Γ. Ηρακλής Γέφυρας, Διαιτητές: Κατσιούλης, Μπατσίλα.

Πρέβεζας 17.00: Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας - Ε.Ο. Σταυρούπολης, Διαιτητές: Αποστόλου, Φλούδας.

Ιωαννίνων 18.00: Α.Σ. Γιάννενα - Α.Σ. Ασκληπιός Τρικάλων, Διαιτητές: Γκοργκόλης, Τζελέτας.

Αγριάς Βόλου 19.00: Α.Σ. Αργώ Βόλου - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Διαιτητές: Χουλιαρόπουλος, Παρασκευάς.

 

NEWSROOM | ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

X

TOP CLUBS

TOP LEAGUES

SPORT LIFESTYLE