Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας και απόψε! Σας ευχόμαστε ένα υπέροχο βράδυ! Μείνετε συντονισμένοι στο SportDay.gr για όλες τις αθλητικές ειδήσεις!

Τα αποτελέσματα όλων των σημερινών αγώνων του Europa League!

Τα αποτελέσματα των αγώνων του Europa Conference League!

23:57

Η Γουέστ Χαμ φτάνει για πρώτη φορά στους «16» ευρωπαϊκής διοργάνωσης μετά τη σεζόν 1980/81!

23:52

ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ

Ο ΠΑΟΚ γνώρισε κι αυτός την ήττα με 1-2 και ανατροπή από την Κοπενχάγη στην «Τούμπα»!

23:48

ΑΠΟΒΟΛΗ

Δύο αποβολές μέσα σε δύο λεπτά για την Ουνιόν Βερολίνου. Ο Τρίμελ με δεύτερη κίτρινη κόκκινη και ο Τεουσέρτ με απευθείας κόκκινη αφήνουν την ομάδα τους με εννέα παίκτες!

23:48

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

90' Υπέροχη συνεργασία από τους παίκτες της Λεβερκούζεν και γκολ του Αμίρι!

Η Μπόντο/Γκλιμτ παίρνει εκ νέου το προβάδισμα!

Η μεγάλη διπλή ευκαιρία του ΠΑΟΚ!

23:46

89' Ο Παναγιώτης Ρέτσος μπαίνει για την Λεβερκούζεν στην θέση του Φρίμπονγκ.

23:45

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

83' Ο Παγιέτ ισοφαρίζει σε 2-2 για την Μαρσέιγ!

23:45

ΑΠΟΒΟΛΗ

Με εννέα παίκτες πλέον η Φίτεσε λόγω αποβολής του Σούμπερτ με απευθείας κόκκινη.

23:44

86' Ο Ουζούνι μειώνει σε 2-3 για την Φερεντσβάρος!

23:44

87' Η Μπάγερν Λεβερκούζεν φτάνει στο 3-0 με τον Βιρτς!

23:43

84' Η Ρόμα ισοφαρίζει σε 2-2 την Μπόντο/Γκλιμτ με τον Ιμπάνιεζ!

23:43

83' Η Ντινάμο Ζάγκρεμπ κάνει το 3-1 απέναντι στην Ραπίντ Βιέννης με τον Σούταλο!

23:42

80' Ο Πέλκας περνάει στην θέση του Σόσα για την Φενέρ!

23:38

ΑΠΟΒΟΛΗ

81' Δεύτερη κίτρινη κόκκινη κάρτα και αποβολή για τον Ντοέκχι της Φίτεσε!

23:37

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

79' Ο Πλαστούν μείωσε σε 4-2 για την Λουντογκόρετς!

Η μεγάλη ευκαιρία του Μπίσεσβαρ!

23:33

76' Ο Μπαντέ ανοίγει το σκορ για την Ρεν κόντρα στην Μούρα!

23:33

Ο Σελίκχοβ αποκρούει το πέναλτι του Βάρντι στο Λέστερ-Σπαρτάκ Μόσχας. Μένει το 1-1!

23:31

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

73' Ο Μάριο Γκονθάλεθ κάνει τέσσερα τα τέρματα της Μπράγκα!

23:31

72' Ο Ντέσερς δίνει και πάλι το προβάδισμα στην Φέγενορντ μέσα στο Βερολίνο!

23:30

Ο Τσίρο Ιμόμπιλε έφτασε τα 160 γκολ με την φανέλα της Λάτσιο και είναι πλέον ο πρώτος σκόρερ στην ιστορία της ομάδας ξεπερνώντας τον Σίλβιο Πιόλα με 159.

23:25

68' Ακόμα μία εξαιρετική ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, αφού ο Καντουρί βρήκε με τρομερό τακουνάκι τον Μπίσεσβαρ , αλλά το σουτ του δεύτερου πέρασε πολύ άουτ

23:25

65' Ο Μπότχμαϊμ δίνει ξανά το προβάδισμα στους Νορβηγούς μέσα στην Ρώμη!

23:24

67' Δοκάρι για την Μπέτις με απευθείας εκτέλεση φάουλ του Φεκίρ!

Η τεράστια ευκαιρία του Σφιντέρσκι και το σώσιμο του Μπόιλεσεν πάνω στην γραμμή!

Το γκολ του Μπιελ που έδωσε το προβάδισμα στην Κοπενχάγη!

23:21

Οι φίλαθλοι της Ουνιόν κάνουν ξεκάθαρη τη στάση τους για την καταπάτηση των ανθρωπίνων δικαιωμάτων και το ερχόμενο Μουντιάλ του Κατάρ το 2022.

23:18

60' Ο Αμπάντα κάνει το 1-3 για την Σέλτικ!

23:17

ΑΠΟΒΟΛΗ

60' Ο Ρομέρο θα αντικρίσει δεύτερη κίτρινη κόκκινη κάρτα και αποβληθεί. Με δέκα παίκτες η Τότεναμ!

23:15

57' Τρομερή χαμένη ευκαιρία του Σβιντέρσκι, ο οποίος δεν μπορεί να ισοφαρίσει για τον ΠΑΟΚ

23:15

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

56' Η Μίντιλαντ θα πάρει το προβάδισμα με απευθείας εκτέλεση φάουλ του Εβάντερ!

23:14

58' Η Λέστερ ισοφαρίζει σε 1-1 το ματς με την Σπαρτάκ με τον Αμάρτεϊ!

Η μεγάλη νίκη της Νάπολι στην Βαρσοβία!

23:13

54' Ο Ελ Σαράουι ισοφαρίζει για την Ρόμα σε 1-1!

Η Μπόντο/Γκλιμτ σοκάρει και πάλι την Ρόμα με τον Σολμπάκεν!

23:12

49' Η Λάτσιο ολοκληρώνει την ανατροπή απέναντι στην Μαρσέιγ με τον Ιμόμπιλε!

23:09

52' Η Μπάγερ Λεβερκούζεν κάνει δύο τα τέρματά της απέναντι στην Μπέτις με το δεύτερο τέρμα του Ντιαμπί!

23:08

51' Ο Μόουσες ανοίγει το σκορ για την Σπαρτάκ Μόσχας στην έδρα της Λέστερ!

23:06

50' Η Κοπενχάγη ολοκληρώνει την ανατροπή της με τον Μπιέλ κόντρα στον ΠΑΟΚ.

23:06

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

49' Ο Κούσχτα ανοίγει το σκορ για τον Ερυθρό Αστέρα με την Μακάμπι Χάιφα!

23:05

ΕΝΑΡΞΗ ΑΓΩΝΩΝ

Ξεκίνησε το δεύτερο 45λεπτο στα παιχνίδια!

Το γκολ με το οποίο ο Άνκερσεν ισοφάρισε για την Κοπενχάγη!

Η Τότεναμ του Κόντε σκοράρει τρία γκολ στο πρώτο μισάωρο!

Η ήττα του Ολυμπιακού από την Άιντραχτ με 1-2 και ανατροπή

Η Σλόβαν Μπρατισλάβας διέλυσε την Λίνκολν για τον όμιλο του ΠΑΟΚ!

22:52

ΛΗΞΗ ΠΡΩΤΟΥ ΜΕΡΟΥΣ

Ημίχρονο σε όλα τα παιχνίδια!

22:51

45+5' Η Λάτσιο ισοφαρίζει σε 1-1 με τον Φελίπε Άντερσον!

Το 2-0 της Φενέρμπαχτσε με τον Μέγιερ!

Γαλατάσαραϊ και Λοκομοτίβ Μόσχας έμειναν στο 1-1!

22:46

45+1' Ο Σολμπάκεν ανοίγει το σκορ στο Ολίμπικο για την Μπόντο/Γκλιμτ. Προβλέπονται εκκαθαρίσεις στην Ρόμα;

22:45

45' Δοκάρι του ΠΑΟΚ με τον Σβαμπ!

22:43

41' Ο Τρίμελ ισοφαρίζει για την Ουνιόν κόντρα στην Φέγενοορντ!

22:42

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

42' Η Μπάγερ Λεβερκούζεν σκοράρει και πάλι κι αυτή τη φορά μετράει με τον Ντιαμπί να κάνει το 1-0 με ωραίο σουτ!

Η άνετη νίκη της Λιόν επί της Σπάρτα Πράγας!

Οι δηλώσεις του Ρέαμπτσιουκ!

22:41

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

39' Νέο γκολ της Φίτεσε που μειώνει σε 3-2 με τον Μπέρο!

22:40

Η Μπράγκα απαντάει στην ισοφάριση της Λουντογκόρετς με δύο γρήγορα τέρματα, πρώτα με τον Μεντέιρος στο 37' κι έπειτα με τον Γκαλένο στο 40'.

22:39

34' Η Ντινάμο Ζάγκρεμπ ολοκληρώνει την ανατροπή της με γκολ του Άντριτς!

Το υπέροχο πλασέ του Γιαντάς για το 0-1 της Φενέρμπαχτσε!

Ο Μπιέλ χάνει τεράστια ευκαιρία για την Κοπενχάγη!

22:37

Η Φενέρμπαχτσε σκοράρει τρία γκολ στο πρώτο μέρος ενός ευρωπαϊκού αγώνα μετά από 19 χρόνια και τον Σεπτέμβριο του 2002 απέναντι στην ΑΪΚ Στοκχόλμης.

Οι δηλώσεις του Πέδρο Μαρτίνς

22:34

34' Η Κοπενχάγη ισοφαρίζει σε 1-1 με τον Άνκερσεν!

22:33

33' Η Λουντογκόρετς ισοφαρίζει την Μπράγκα σε 1-1 με τον Σωτηρίου.

22:33

32' Ο Άρεκ Μίλικ ευστοχεί στο πέναλτι και κάνει το 1-0 για την Μαρσέιγ!

22:32

32' Η Φίτεσε μειώνει σε 3-1 απέναντι στην Τότεναμ με τον Ράσμουνσεν.

22:31

ΠΕΝΑΛΤΙ

Η Μαρσέιγ κερδίζει πέναλτι!

22:31

Ο Χέουνγκ-Μιν Σον έχει σκοράρει το πρώτο τις τελευταίες τρεις φορές που έκανε ντεμπούτο προπονητής στον πάγκο των Σπερς.

22:30

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

30' Τρομερά πράγματα στο Βέλγιο με την Φενέρ να κάνει το 3-0 με τον Μπερίσα!

22:28

29' Ο Χάρι Κέιν κάνει τρία τα τέρματα της Τότεναμ!

Το γκολ του Ζίβκοβιτς με το οποίο άνοιξε το σκορ ο ΠΑΟΚ!

22:26

23' Η Σέλτικ παίρνει ξανά το προβάδισμα απέναντι στην Φερεντσβάρος με τον Ζότα!

22:25

25' Ο Αλ Μουσράτι ανοίγει το σκορ για την Μπράγκα!

22:22

22' Ο Λούκας Μόουρα κάνει το 2-0 για την Τότεναμ!

Η ατμόσφαιρα στην «Τούμπα»!

22:17

16' Η Φενέρμπαχτσε κάνει δύο τα τέρματά της κόντρα στην Αντβέρπ με τον Μέγιερ.

22:16

15' Η Φέγενοορντ ανοίγει το σκορ με τον Σινίστερα!

22:15

ΑΠΟΒΟΛΗ

12' Με δέκα παίκτες θα συνεχίσει το παιχνίδι ο Ερυθρός Αστέρας μετά από απευθείας κόκκινη που είδε ο Ντεγκενέκ.

22:14

15' Η Τότεναμ ανοίγει το σκορ κόντρα στην Φίτεσε με τον Σον!

22:14

13' Η Ντινάμο Ζάγκρεμπ ισοφαρίζει την Ραπίντ σε 1-1 με τον Πέτκοβιτς!

22:13

11' Ο Ζουμπκόβ ισοφαρίζει για την Φερεντσβάρος σε 1-1!

Τα στιγμιότυπα από το παιχνίδι της Γκενκ με την Γουέστ Χαμ!

22:10

8' Ο Κνασμίλνερ ανοίγει το σκορ στην έδρα της Ντινάμο Ζάγκρεμπ!

22:09

9' Η Φενέρμπαχτσε ανοίγει το σκορ με τον Γιαντάς!

22:09

Σέντρα του Μπίσεσβαρ, ο Σφιντέρσκι γυρίζει με το κεφάλι στον Ζίβκοβιτς που σπρώχνει την μπάλα στα δίχτυα για το 1-0!

22:08

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

7' Ο Ζίβκοβιτς ανοίγει το σκορ για τον ΠΑΟΚ!

22:05

3' Ο Φουρουχάσι ανοίγει το σκορ για την Σέλτικ στην Ουγγαρία.

Τα στιγμιότυπα από την ισοπαλία της Ομόνοιας με την Βασιλεία!

Οι δηλώσεις του Ονιεκουρού

22:01

Ξεκίνησαν όλα τα παιχνίδια!

22:01

ΕΝΔΕΚΑΔΕΣ

Η πρώτη ενδεκάδα του Κόντε ως προπονητής της Τότεναμ!

22:00

ΕΝΔΕΚΑΔΕΣ

Οι επιλογές των Λουτσέσκου και Θόρουπ για το αποψινό παιχνίδι!

21:59

ΕΝΔΕΚΑΔΕΣ

Στον πάγκο ο Γιακουμάκης για την Σέλτικ, εκτός αποστολής ο Μπάρκας.

21:57

ΕΝΔΕΚΑΔΕΣ

Βασικός ξεκινάει ο Πιέρος Σωτηρίου για την Λουντογκόρετς!

21:57

ΕΝΔΕΚΑΔΕΣ

Στον πάγκο ο Ρέτσος για την Λεβερκούζεν!

21:56

ΕΝΔΕΚΑΔΕΣ

Τα αρχικά σχήματα των Μαρσέιγ και Λάτσιο για τον αποψινό αγώνα!

21:55

ΕΝΔΕΚΑΔΕΣ

Οι 11 «εκλεκτοί» της Λέστερ για το ματς με την Σπαρτάκ Μόσχας!

21:54

ΕΝΔΕΚΑΔΕΣ

Οι επιλογές των Πρίσκε και Περέιρα για το αποψινό παιχνίδι μεταξύ Αντβέρπ και Φενέρμπαχτσε!

Ο Χάουγκε χαρίζει τη νίκη στην Άιντραχτ!

Η ασταμάτητη Νάπολι έκανε την ανατροπή στο δεύτερο ημίχρονο!

Η κίτρινη κάρτα για τον προπονητή της Άιντραχτ Φρανκφούρτης!

Τα δύο γκολ του Σλιμανί για την Λιόν!

21:43

Τα τελικά αποτελέσματα των πρώτων αγώνων του Europa Conference League.

21:42

Τα τελικά αποτελέσματα των πρώτων αγώνων του Europa League!

21:41

Η Άλκμααρ πετυχαίνει τρεις συνεχόμενες νίκες σε φάση ομίλων του Europa League για πρώτη φορά από την σεζόν 2004-2005, όταν και είχε φτάσει στα ημιτελικά της διοργάνωσης.

21:39

ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΩΝ

Ο Ολυμπιακός θα ηττηθεί τελικά με 1-2 από την Άιντραχτ Φρανκφούρτης ενώ η Ομόνοια θα μείνει στο 1-1 με την Βασιλεία.

21:38

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

90+5' Η Ζόρια κάνει δύο τα τέρματά της απέναντι στην ΤΣΣΚΑ Σόφιας με τον Σαϊαντμανές.

21:36

ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ

Νίκη για την Άλκμααρ του Παυλίδη, που σκόραρε κιόλας, με 2-0 απέναντι στην Κλουζ.

21:35

90+2' Ο Τόκο Εκαμπί κάνει το 3-0 για την Λιόν!

21:35

90' Ο Ουνάς ανεβάζει τον δείκτη του σκορ στο 4-1 για την Νάπολι κόντρα στην Λέγκια.

21:34

ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ

Η Μακάμπι Τελ Αβίβ επικρατέι με 3-0 τελικά της Ελσίνκι χάρη σε γκολ Χοζέζ στο 90+2'΄.

21:33

90+1' Ο Χάουγκε ολοκληρώνει την ιδανικά την αντεπίθεση της Άιντραχτ και κάνει το 1-2 μέσα στο «Γ.Καραϊσκάκης»!

21:31

88' Η Γκενκ ισοφαρίζει σε 2-2 την Γουέστ Χαμ με αυτογκόλ του Σούτσεκ.

21:30

87' Ο Ζαχέντι κάνει το 1-0 για την Ζόρια απέναντι στην ΤΣΣΚΑ Σόφιας!

21:29

88' Ο Νακαμούρα σκοράρει ξανά και κάνει το 2-0 για την Λιντζ!

21:28

86' Ο Παυλίδης κάνει το 2-0 για την Άλκμααρ απέναντι στην Κλουζ!

21:26

83' Ο Κρατοτσβίλ ισοφαρίζει σε 2-2 για την Γιάμπλονετς στην έδρα της Ράντερς!

21:25

82' Ο Μπενραχμά σκοράρει ξανά και ολοκληρώνει την ανατροπή για την Γουέστ Χαμ απέναντι στην Γκενκ!

21:23

79' Ο Λοζάνο διευρύνει το προβάδισμα των Ιταλών σε 3-1!

21:21

80' Ο Τισουντάλι ισοφαρίζει σε 1-1 για την Γάνδη απέναντι στην Παρτιζάν!

21:20

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

77' Ο Χάτζι ισοφαρίζει σε 1-1 για την Ρέιντζερς!

21:19

75' Νέο πέναλτι για την Νάπολι με τον Μέρτενς να αναλαμβάνει την εκτέλεση και να βάζει μπροστά τους Ιταλούς με 1-2!

21:17

73' Η Λοκομοτίβ ισοφαρίζει σε 1-1 την Γαλατάσαραϊ με τον Καμανό!

21:15

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

74' Ο Τσβάντσαρα μειώνει σε 2-1 για την Γιάμπλονετς.

21:14

71' Η Σλόβαν Μπρατισλάβας κάνει τέσσερα τα τέρματά της απέναντι στην Λίνκολν!

Η τεράστια ευκαιρία του Ονιεκουρού!

Το μεγάλο διπλό της Καραμπάγκ μέσα στην έδρα της Καϊράτ!

Δεν λειτούργησε το VAR για 20 λεπτά στο πρώτο μέρος.

21:10

67' Η Σλόβαν Μπρατισλάβας κάνει το 1-3 με τον Τσάβιτς.

21:07

64' Ο Σλιμανί σκοράρει ξανά και κάνει το 2-0 για την Λιόν.

21:06

66' Η Παρτιζάν ανοίγει το σκορ στο Βέλγιο κόντρα στην Γάνδη με τον Ουρόσεβιτς.

21:06

65' Η Μακάμπι Τελ Αβίβ φτάνει στο 2-0 με αυτογκόλ του Λίνγκμαν.

21:05

Το ρεκόρ του Ελ Αραμπί για το οποίο μιλήσαμε νωρίτερα!

21:04

61' Ο Σλιμανί κάνει το 1-0 για την Λιόν απέναντι στην Σπάρτα Πράγας.

21:03

59' Η Γουέστ Χαμ ισοφαρίζει σε 1-1 την Γκενκ με τον Μπενραχμά!

21:02

57' Η Βασιλεία ισοφαρίζει την Ομόνοια σε 1-1 με τον Μίλαρ

21:01

57' Τεράστια ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ωραία κάθετη μπαλιά του Ελ Αραμπί για τον Ονιεκούρου, βγήκε τετ α τετ, αλλά το πλασέ του κατέληξε άουτ!

21:00

Τα δέκα συνεχόμενα παιχνίδια που σκοράρει στην Ευρώπη έφτασε η ΛΑΣΚ Λιντζ θέτοντας ένα νέο ρεκόρ στην ευρωπαϊκή της ιστορία.

20:55

53' Ο Σόρλοτ ισοφαρίζει σε 1-1 για την Σοσιεδάδ απέναντι στην Στουρμ Γκρατς.

20:55

51' Ο Ζιελίνσκι ισοφαρίζει για την Νάπολι με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι!

20:54

53' Η Ράντερς σκοράρει για δεύτερη φορά μέσα σε οκτώ λεπτά, αυτή τη φορά με τον Καμαρά.

Η νέα «αυτοκτονία» της Ανόρθωσης κόντρα στην Φλόρα!

20:48

46' Η Ράντερς προηγείται με 1-0 της Γιάμπλονετς με γκολ του Χαμερσόι-Μιστράτι.

20:47

ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ

Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος σε όλα τα παιχνίδια!

Η νέα απόκρουση του Τραπ στο σουτ του Καμαρά!

Το μαρκάρισμα του Μπαρκόκ στον Ρέαμπτσιουκ

Η τρομερή επέμβαση του Τραπ που αρνήθηκε το γκολ στον Μασούρα!

20:37

Τα αποτελέσματα του πρώτου μέρους στους αγώνες του Europa Conference League!

20:36

Τα αποτελέσματα των αγώνων στο πρώτο 45λεπτο στο Europa League.

20:34

ΗΜΙΧΡΟΝΟ

Τέλος στο πρώτο μέρος σε όλα τα παιχνίδια!

20:34

Η Γαλατάσαραϊ είναι πλέον η μοναδική ομάδα που δεν έχει δεχθεί γκολ στους ομίλους του Europa League!

20:33

45+3' Η Λίνκολν μειώνει σε 1-2 με τον Τσιπολίνα!

20:31

45+1' Αυτογκόλ του Τάβερνιερ και 1-0 για την Μπρόντμπι στην Δανία!

20:29

Τα 1.000 ματς ως προπονητής έφτασε ο Ντέιβιντ Μόγιες!

20:28

43' Ο Φεγκουλί ανοίγει το σκορ για την Γαλατάσαραϊ κόντρα στην Λοκομοτίβ Μόσχας!

20:24

38' Ο Γιάντσερ δίνει προβάδισμα στην Στουρμ Γκρατς στην έδρα της Σοσιεδάδ!

20:21

Να σημειωθεί ότι η Ομόνοια έχασε λόγω τραυματισμού τον Παναγιώτου με τον Λανγκ να περνάει στην θέση του στο 15'.

20:21

32' Ο Τραπ λέει «όχι» σε τετ α τετ απέναντι στον Μασούρα!

20:20

35' Σέντρα του Ρέαμπτσιουκ από τ' αριστερά, κεφαλιά από τον Μαντί Καμαρά, άουτ

Ο Κακουλής βάζει μπροστά την Ομόνοια μετά από τρομερή μπαλιά του Γκόμεθ!

Η άμεση απάντηση της Άιντραχτ με τον Καμάντα!

Ο Εμρέλι έδωσε το προβάδισμα στην Λέγκια!

Το 1-0 του Ολυμπιακού με τον πρώτο του σκόρερ στην Ευρώπη Ελ Αραμπί!

20:10

25' Ο Γκριν σκοράρει και κάνει δύο τα τέρματα της ομάδας του απέναντι στην Λίνκολν.

20:07

22' Ο Κούβας άνοιξε το σκορ για την Μακάμπι Τελ Αβίβ απέναντι στην Ελσίνκι.

20:04

Ο Μπορέ έκανε την κάθετη μπαλιά, ο Καμαντά κινήθηκε στην πλάτη της άμυνας και βγήκε τετ α τετ με τον Βατσλίκ, τον οποίο και πλάσαρε για να στείλει την μπάλα στα δίχτυα για το 1-1.

20:03

17' Η Σλόβαν Μπρατισλάβας προηγείται πλέον με 1-0 της Λίνκολν στο Γιβραλτάρ με γκολ του Γκριν.

20:02

17' Ο Καμάντα ισοφαρίζει για την Άιντραχτ σε 1-1.

20:02

Ακυρώνεται το γκολ της Γάνδης από το VAR!

20:01

16' Ο Κακουλής ανοίγει το σκορ για την Ομόνοια απέναντι στην Βασιλεία!

20:00

16' Η Γάνδη κάνει το 1-0 απέναντι στην Παρτιζάν με τον Κάστρο Μόντες.

Η Γκενκ ανοίγει το σκορ με το ωραίο τελείωμα του Πάιντσιλ!

19:58

Ωραία κούρσα του Ονιεκούρου από τ' αριστερά, ο οποίος μπήκε στην περιοχή, έκανε το γύρισμα στον Μαροκινό ο οποίος ήταν μόνος του στην περιοχή και πλάσαρε για το 1-0!

19:58

Ο Μαροκινός γίνεται ο πρώτος σκόρερ του Ολυμπιακού στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις με 15 γκολ!

19:57

12' Ο Ελ Αραμπί σκοράρει για τον Ολυμπιακό και 1-0!

19:57

12' Η ΛΑΣΚ Λίντζ ανοίγει το σκορ με τον Νακαμούρα!

19:56

10' Ο Εμρέλι κάνει το 1-0 για την Λέγκια απέναντι στην Νάπολι!

Το εντυπωσιακό κορεό των οπαδών του Ολυμπιακού!

19:52

Ακυρώνεται τελικά μέσω VAR το γκολ της Ρέιντζερς.

19:51

6' Ο Αλφρέδο Μορέλος κάνει το 1-0 για την Ρέιντζερς κόντρα στην Μπρόντμπι, δύο λεπτά αφότου δέχθηκε κίτρινη κάρτα.

19:50

5' Ο Γκούντμουντσον δίνει το προβάδισμα στην Άλκμααρ απέναντι στην Κλουζ!

19:49

4' Η Γκένκ ανοίγει το σκορ απέναντι στην Γουέστ Χαμ με τον Πάιντσιλ!

19:45

Ξεκίνησαν όλα τα παιχνίδια της βραδιάς!

19:44

Ολοκληρώθηκαν τα δύο πρώτα παιχνίδια του UCL, με την Καραμπάγκ να επικρατεί με 2-1 της Καϊράτ Αλμάτι και την Ανόρθωση να μην καταφέρνει να κερδίσει την Φλόρα από την Εσθονία για δεύτερη φορά μένοντας και πάλι στο 2-2.

19:42

ΕΝΔΕΚΑΔΕΣ

Η Ομόνοια αντιμετωπίζει στην Κύπρο την Βασιλεία. Ιδού η ενδεκάδα της!

19:42

ΕΝΔΕΚΑΔΕΣ

Με βασικούς τους Παυλίδη και Χατζηδιάκο η Άλκμααρ απέναντι στην Κλουζ!

19:41

ΕΝΔΕΚΑΔΕΣ

Οι 11 «εκλεκτοί» του Νίκο Κόβατς για τον αγώνα απέναντι στην Αϊντχόφεν.

19:40

ΕΝΔΕΚΑΔΕΣ

Η ενδεκάδα της Λιόν για τον εντός εδρας αγώνα απέναντι στην Σπάρτα Πράγας.

19:39

ΕΝΔΕΚΑΔΕΣ

Οι παίκτες που διάλεξε ο Λουτσιάνο Σπαλέτι για το εκτός έδρας παιχνίδι απέναντι στην Λέγκια. Εκτός αποστολής ο Κώστας Μανωλάς λόγω τραυματισμού.

19:38

ΕΝΔΕΚΑΔΕΣ

Οι παίκτες που επέλεξε ο Ντέιβιντ Μόγιες για το ματς με την Γκενκ στο Βέλγιο!

19:37

ΕΝΔΕΚΑΔΕΣ

Οι παίκτες που διάλεξαν οι Φατίχ Τερίμ και Μάρκους Γκίσντολ για τον αποψινό αγώνα!

19:33

ΕΝΔΕΚΑΔΕΣ

Οι επιλογές των Πέδρο Μαρτίνς και Άντι Χούτερ για το αποψινό παιχνίδι!

19:27

Καλησπέρα σας! Απόψε θα παρακολουθήσουμε μαζί όλα τα παιχνίδια των Europa League και Europa League Conference δίνοντας έμβαση στα παιχνίδια των δύο ελληνικών ομάδων, Ολυμπιακού (19:45 με Άιντραχτ Φρανκφούρτης) και ΠΑΟΚ (22:00 με Κοπενχάγη) τα οποία θα έχουν και το δικό τους Live το καθένα.