MENU

Πλούσια δράση σε Super League, Serie A, Bundesliga και La Liga: Πλούσια δράση σε Super League, Serie A, Bundesliga και La Liga

Ξεχωρίζουν τα ΑΕΚ - Άρης, Παναθηναϊκός - ΟΦΗ, Ρόμα - Μίλαν και Μιλγουόκι Μπακς – Γιούτα Τζαζ

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

13:15 (Novasports 4 HD): Ποδόσφαιρο, Πρωτάθλημα Ολλανδίας, Σπάρτα Ρότερνταμ –Φέγενορντ

13:30 (Cosmote Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Σεριε Α, Ίντερ – Ουντινέζε

13:30 (Cosmote Sport 7 HD): Μπάσκετ, Πρωτάθλημα Ισπανίας, Μπαρτσελόνα – Φουενλαμπράδα

14:00 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Λιγκ 1, Ανζέ – Νις

14:00 (Cosmote Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Πρωτάθλημα Σκωτίας, Μάδεργουελ – Ρέιντζερς

14:30 (Novasports 3 HD): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα 2, Ίγκολσταντ – Ρέγκενσμπουργκ

14:30 (Novasports 5 HD): Ποδόσφαιρο, Πρωτάθλημα Βελγίου, Ζούλτε Βάρεγκεμ – Γκενκ

14:30 (Cosmote Sport 9 HD): Μπάσκετ, Πρωτάθλημα Τουρκίας, Φενέρμπαχτσε – Γκαζιαντέπ

15:00 (Novasports Prime): Ποδόσφαιρο, Λα Λίγκα, Κάδιθ – Μαγιόρκα

15:00 (Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Λαμία – Ατρόμητος

15:00 (Cosmote Sport 6 HD): Τένις, ATP 500, Erste Bank Open

16:00 (Cosmote Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Νόριτς – Λιντς

16:00 (Cosmote Sport 5 HD): Ποδόσφαιρο, Σεριε Α, Φιορεντίνα – Σπέτσια

16:00 (Cosmote Sport 7 HD): Ποδόσφαιρο, Σεριε Α, Τζένοα – Βενέτσια

16:00 (Cosmote Sport 8 HD): Ποδόσφαιρο, Σεριε Α, Σασουόλο – Έμπολι

16:30 (Novasports 3 HD): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Άουγκσμπουργκ – Στουτγκάρδη

17:00 (ΕΡΤ 3): Μπάσκετ, Μπάσκετ Λιγκ, ΠΑΟΚ – Περιστέρι

17:15 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Λα Λίγκα, Ατλέτικο Μαδρίτης - Μπέτις

17:15 (Cosmote Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Παναθηναϊκός – ΟΦΗ

18:05 (Novasports Start): Ποδόσφαιρο, Λιγκ 1, Μπρεστ – Μονακό

18:30 (Novasports 3 HD): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Γκλάντμπαχ – Μπόχουμ

18:30 (Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Άστον Βίλα – Γουέστ Χαμ

19:00 (Cosmote Sport 7 HD): Ποδόσφαιρο, Σεριε Α, Σαλερνιτάνα – Νάπολι

19:15 (Cosmote Sport 9 HD): Μπάσκετ, Πρωτάθλημα Τουρκίας, Τόφας – Αναντολού Εφές

19:30 (Novasports Prime): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, ΠΑΣ Γιάννινα – Αστέρας Τρίπολης

19:30 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Λα Λίγκα, Χετάφε – Εσπανιόλ

19:30 (Cosmote Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, ΑΕΚ – Άρης

19:30 (Cosmote Sport 8 HD): Μπάσκετ, Πρωτάθλημα Ισπανίας, Μπασκόνια – Ρεάλ Μαδρίτης

20:00 (ΕΡΤ 3): Μπάσκετ, Μπάσκετ Λιγκ, Λάρισα – Ηρακλής

21:30 (Cosmote Sport 4 HD): Μπάσκετ, ΝΒΑ, Ντάλας Μάβερικς - Σακραμέντο Κινγκς

21:45 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Λιγκ 1, Κλερμόν – Μαρσέιγ

21:45 (Novasports 4 HD): Μπάσκετ, Πρωτάθλημα Ιταλίας, Τρεβίζο – Βαρέζε

21:45 (Cosmote Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Σεριε Α, Ρόμα – Μίλαν

22:00 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Λα Λίγκα, Ρεάλ Σοσιεδάδ – Αθλέτικ Μπιλμπάο

01:00 (Cosmote Sport 4 HD): Μπάσκετ, ΝΒΑ, Μιλγουόκι Μπακς – Γιούτα Τζαζ

NEWSROOM | ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

X

TOP CLUBS

TOP LEAGUES

SPORT LIFESTYLE