MENU

Ξεχωρίζουν ο αγώνας μπάσκετ του Ολυμπιακού και της Μαρίας Σάκκαρη: Ξεχωρίζουν ο αγώνας μπάσκετ του Ολυμπιακού και της Μαρίας Σάκκαρη

Τα ευρωπαϊκά παιχνίδια Μπάσκετ του Ολυμπιακού συνεχίζονται αλλά και η μέρα έχει, πέρα απο ποδόσφαιρο, έχει και πολύ τένις με την Μαρία Σάκκαρη να ξεκινά την αναμέτρησή της στις 16:30 COSMOTE SPORT 9 HD.

Δείτε αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων:

09:55 COSMOTE SPORT 7 HD 
Moto3 2021 Μηχανοκίνητα

10:50 COSMOTE SPORT 7 HD 
MotoGP 2021 Μηχανοκίνητα

11:50 COSMOTE SPORT 7 HD 
Moto2 2021 Μηχανοκίνητα

14:10 COSMOTE SPORT 7 HD 
Moto3 2021 Μηχανοκίνητα

15:05 COSMOTE SPORT 7 HD 
MotoGP 2021 Μηχανοκίνητα

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD 
Μάρτον Φούκσοβιτς - Λόιντ Χάρις Antwerp European Open Τένις

16:05 COSMOTE SPORT 7 HD 
Moto2 2021 Μηχανοκίνητα

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD 
Μαρία Σάκκαρη - Σιμόνα Χάλεπ WTA 500 2021 Kremlin Open Τένις

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD 
Γιανίκ Σίνερ - Άρθουρ Ρίντερνκνες Antwerp European Open Τένις

18:55 Eurosport 2 
Freestyle Skiing Σκι

19:20 ΕΡΤ3 
ΑΟΠ Κηφισιάς – ΠΑΟΚ Volley League Ανδρών Βόλεϊ

19:25 Eurosport 1 
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, ποδηλασία πίστας Ποδηλασία

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD 
Τορίνο – Τζένοα Serie A Ποδόσφαιρο 

19:30 ΕΡΤ Sports 1 - COSMOTE SPORT 5 HD 
Formula 1, Γκραν Πρι Όστιν πρώτες ελεύθερες δοκιμές Μηχανοκίνητα

19:30 Novasports 3HD 
Πάντερμπορν – Αμβούργο Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD 
ATP 250 2021 Antwerp European Open Τένις

20:00 Novasports Start 
Ερυθρός Αστέρας - Αλμπα Βερολίνου EuroLeague Mπάσκετ

20:00 Novasports Prime 
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Ολυμπιακός EuroLeague Mπάσκετ

21:30 Novasports 3HD 
Μάιντς – Αουγκσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

21:30 Novasports 5HD 
Μπασκόνια – Μονακό EuroLeague Mπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD 
Σαμπντόρια – Σπέτσια Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD 
Τζένσον Μπρούκσμπι - Αλεχάντρο Νταβίντοβιτς Φοκίνα Antwerp European Open Τένις

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Άρσεναλ - Άστον Βίλα Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports News 
Έιμπαρ – Καρταχένα Β' Ισπανίας Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 6HD 
Οσασούνα – Γρανάδα La Liga Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 2HD 
Σεντ Ετιέν – Ανζέ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 4HD 
Μπαρτσελόνα – Ζενίτ  EuroLeague Mπάσκετ

23:00 ΕΡΤ Sports 1 - COSMOTE SPORT 5 HD 
Formula 1, Γκραν Πρι Όστιν δεύτερες ελεύθερες δοκιμές

NEWSROOM | ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

X

TOP CLUBS

TOP LEAGUES

SPORT LIFESTYLE