MENU

Ξεχωρίζει ο αγώνας Παναθηναϊκός-Ιωνικός στο «Απ. Νικολαΐδης» στις 20.30: Ξεχωρίζει ο αγώνας Παναθηναϊκός-Ιωνικός στο «Απ. Νικολαΐδης» στις 20.30

Μονοπωλεί το ενδιαφέρον η αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με τον Ιωνικό στο «Απ. Νικολαΐδης» στις 20.30 (Cosmote Sports 1), ξεχωρίζει επίσης το ΠΑΟΚ-Ηρακλής στη Basket League (20.00, ΕΡΤ 3) και το Λάτσιο - Ίντερ για τη Serie A (19.00, Cosmote Sports 4).

Aναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων: 

 

 

10:35 COSMOTE SPORT 5 HD 
WRC SS8 Querol - Les Pobles 1, Ισπανία

11:30 COSMOTE SPORT 5 HD 

WRC SS9 El Montmell 1, Ισπανία

12:30 ΕΡΤ3 
Ολυμπιακός – ΑΕΚ Χάντμπολ Α1 Ανδρών
 

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD 
Γουότφορντ – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 2HD 
Φούλαμ – ΚΠΡ EFL Championship

14:45 Eurosport 1 Home 
Nations Series| Οπεν Β. Ιρλανδίας Σνούκερ

 

15:10 COSMOTE SPORT 5 HD 
WRC SS10 Savalla 2, Ισπανία

16:00 COSMOTE SPORT 4 HD 
Σπέτσια – Σαλερνιτάνα Serie A

16:05 COSMOTE SPORT 5 HD 
WRC SS11 Querol - Les Pobles 2, Ισπανία

16:30 Novasports Start 
Γκρόιτερ Φιρτ – Μπόχουμ Bundesliga

16:30 Novasports 6HD 
Φράιμπουργκ – Λειψία Bundesliga

16:30 Novasports 5HD 
Ουνιόν Βερολίνου – Βόλφσμπουργκ Bundesliga

16:30 Novasports 4HD 
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Χέρτα Bundesliga

16:30 Novasports 3HD 
Ντόρτμουντ – Μάιντς Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD 
Σαουθάμπτον – Λιντς Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD 
Άστον Βίλα – Γουλβς Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD 
Μάντσεστερ Σίτι – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD 
Νόριτς – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD 
Μάδεργουελ – Σέλτικ Scottish Premiership

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Λέστερ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ

17:00 Eurosport 2 
Γκραν Πρι Μορμπιχάν Ποδηλασία

17:00 ΕΡΤ3 
Απόλλων Πάτρας – ΑΕΚ Basket League

17:00 ΕΡΤ Sports 1 
Άρης – Κολοσσός Basket League

17:30 Novasports 1HD 
Φέγενορντ – Βάαλβαϊκ Eredivisie

18:00 Novasports 2HD 
Κλερμόν – Λιλ Ligue 1

18:15 COSMOTE SPORT 3 HD 
Απόλλων Σμύρνης - Αστέρας Τρίπολης Super League

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD 
Λάτσιο – Ίντερ Serie A

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD 
Σπαρτάκ Μόσχας - Ντινάμο Μόσχας Ρωσικό Πρωτάθλημα

19:15 Novasports Start 
Λας Πάλμας – Τενερίφη Β' Ισπανίας

19:20 Eurosport 2 
Superbike Αργεντινή

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD 
Μπρέντφορντ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ

19:30 Novasports 1HD 
Λεβάντε – Χετάφε La Liga

19:30 Novasports Prime 
Γκλάντμπαχ – Στουτγάρδη Bundesliga

19:45 Novasports 4HD 
Χέρενφεϊν – Άγιαξ Eredivisie

20:00 SDNA TV
Παναθηναϊκός -  Πανναξιακός Βόλεϊ Γυναικών

20:00 ΕΡΤ3 
Basket League 

ΠΑΟΚ-Ηρακλής 

20:15 COSMOTE SPORT 8 HD 
Τουρκ Τέλεκομ – Νταρουσάφακα Τουρκικό Πρωτάθλημα

20:30 COSMOTE SPORT 2 HD 
Παναθηναϊκός – Ιωνικός Super League

20:45 Eurosport 1 
Home Nations Series| Οπεν Β. Ιρλανδίας Σνούκερ

20:50 Eurosport 2 
Superbike Αργεντινή

21:00 Novasports 5HD 
Βίρτους Μπολόνια – Τριέστε Lega Basket Serie A

21:30 Novasports 3HD 
Αμβούργο - Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga 2

21:45 COSMOTE SPORT 4 HD 
Μπούργκος – Βαλένθια ACB Liga Endesa

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD 
Μίλαν – Βερόνα Serie A

22:00 Eurosport 2 
Global Champions Tour Ιππασία

22:00 Novasports 4HD 
Αϊντχόφεν – Τσβόλε Eredivisie

22:00 Novasports 2HD 
Λιόν – Μονακό Ligue 1

22:50 Novasports 6HD 
Λος Άντζελες - Σαν Χοσέ MLS

23:30 COSMOTE SPORT 6 HD 
ATP Masters 1000 Indian Wells

 

NEWSROOM | ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

X

TOP CLUBS

TOP LEAGUES

SPORT LIFESTYLE