ΙΚΑΡΝΤΙ-ΓΟΥΑΝΤΑ ΝΑΡΑ Οι φωτογραφίες που προκάλεσαν πολλά ερωτηματικά (pic) /

ΗΡΑΚΛΗΣ BC Και ο Γουίλ Τσέρι στο προσκήνιο /

ΑΡΜΑΝΙ ΜΙΛΑΝΟ - ΒΕΝΕΤΣΙΑ 93-68 Ο Μήτογλου επικράτησε του Χαραλαμπόπουλου /

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ 3-1 Ο βασιλιάς Φάτι είναι εδώ /

Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ Τσάμης και Καράμπουλας χάρισαν την πρώτη νίκη στον ΑΟ Μυκόνου /

SUPER LEAGUE - ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡ Σκόραραν Φαν Βέερτ, Νέιρα και Τσούμπερ /

LIGUE 1 Νίκη - ανατροπή η Μαρσέιγ /

ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΡΟΜΑ 1-0 Ο Σέζνι τής έχτισε σερί /

ΧΑΠΟΕΛ ΓΚΙΛΜΠΟΑ - ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ 87-83 Ήττα πριν τον Παναθηναϊκό για την ομάδα του Σφαιρόπουλου /

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1-2 Τα Highlights από το άλμα προς την κορυφή /

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ «Η ήττα οφείλεται στις στατικές φάσεις»

Πρόγραμμα TV

Ροή Ειδήσεων Top Clubs Top Leagues Sport Lifestyle Blogs Podcasts Long Forms Auto Moto Bet Πρόγραμμα TV Πρωτοσέλιδα Ποδόσφαιρο Μπάσκετ Σπορ

Ζωντανά όλη η δράση στα παιχνίδια των Europa και Conference League

00:01

Αποτελέσματα UECL!

00:00

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας σε ακόμη μία γεμάτη θέαμα ευρωπαϊκή βραδιά! Να έχετε ένα υπέροχο βράδυ!

23:58

Ο Χάρι Κέιν είναι ο πρώτος παίκτης της Τότεναμ που πετυχαίνει χατ τρικ έχοντας μπει ως αλλαγή, μετά τον Ρόνι Ρόσενταλ κόντρα στην Σαουθάμπτον στο Κύπελλο Αγγλίας τον Μάρτιο του 1995!

23:55

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

90+4' Ο Κάντι βάζει το... κερασάκι στην τούρτα για την Καραμπάγκ κάνοντας το 4-1 στην έδρα της Ομόνοιας!

23:54

90+5' Ο Γκαλένο πετυχαίνει το δεύτερο προσωπικό του γκολ και το τρίτο της Μπράγκα!

23:54

ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

ΠΑΟΚ - ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑΣ 1-1

23:53

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

90+5' Ο Αντίλ κάνει το 0-4 για την Λεβερκούζεν στην έδρα της Σέλτικ!

23:52

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

90+5' Ο Μπενραχμά κάνει το 2-0 για την Γουέστ Χαμ και κλειδώνει τη νίκη απέναντι στην Ραπίντ Βιέννης!

23:51

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

90+5' Ο Τέγιο κλειδώνει την νίκη της Μπέτις κάνοντας 3-1 στην έδρα της Φερεντσβάρος!

Το 2-1 και το 3-1 της Κοπενχάγης!

Η μεγάλη ευκαιρία που έχασε ο Μιτρίτσα!

23:44

ΑΠΟΒΟΛΗ

84' Έμεινε με δέκα παίκτες η Μίντιλαντ λόγω αποβολής με απευθείας κόκκινης κάρτας του Ζουνίνιο!

23:44

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

87' Ο Χάρι Κέιν πετυχαίνει και τρίτο γκολ και φτάνει σε χατ τρικ μέσα σε 20 λεπτά (5-1)!

23:43

86' Κίτρινη κάρτα για τον Χέντι της Σλόβαν.

23:40

82' Διπλή αλλαγή για την Σλόβαν. Έξω οι Γκριν και Μεντβέντεφ. Μέσα οι Τσάβριτς και Αμπένα!

23:39

78' Εύστοχη εκτέλεση πέναλτι για τον Μεντβέντεφ και 1-3 για την Κάραμπαγκ!

23:37

ΑΠΟΒΟΛΗ

77' Με δέκα παίκτες έμεινε η Λουντογκόρετς λόγω αποβολή του Σισίνιο!

23:36

73' Η Ρεν μένει με δέκα παίκτες λόγω αποβολής Μπαντέ με δεύτερη κίτρινη κόκκινη κάρτα.

23:35

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

76' Ο Αβονίγι κάνει το 3-0 για την Ουνιόν Βερολίνου τελειώνοντας ουσιαστικά το παιχνίδι απέναντι στην Μακάμπι Χάιφα!

23:33

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

77' Πήρε φόρα ο Χάρι Κέιν και άντε σταμάτησε. Σκοράρει για δεύτερη φορά και κάνει το 4-1 για την Τότεναμ!

23:33

73' Η Κάραμπαγκ πετυχαίνει την ανατροπή στην Κύπρο στην έδρα της Ομόνοιας με 2-1 χάρη σε γκολ του Σεϊντάεβ!

23:32

76' Ο Γκουαρδάδο βάζει ξανά μπροστά την Μπέτις (1-2)!

23:31

74' Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Μέσα ο Σβιντέρσκι και ο νεαρός Κωνσταντέλιας. Έξω οι Μιτρίτσα και Άκπομ!

23:30

71' Διπλή αλλαγή για την Σλόβαν. Μέσα οι Ζμρχάλ και Μραζ κι έξω οι Ντράζιτς και Ντα Σίλβα.

23:30

73' Μεγάλη ευκαιρία με τον Μιτρίτσα να αστοχεί από καλή θέση!

23:27

68' Εκ νέου γκολ για την Καϊράτ που μειώνει περαιτέρω σε 4-2 με πέναλτι του Άλβες!

Το εκπληκτικό σουτ του Κάντι για το 1-1 της Καραμπάγκ!

23:26

66' Ο Μουνιόζ αποβάλλεται για το πέναλτι στο οποίο υπέπεσε και ο Πέτκοβιτς ξανά με πέναλτι κάνει το 0-3 για την Ντινάμο!

23:25

70' Ο Σουλεμανά ολοκληρώνει την ανατροπή της Ρεν και σκοράρει για το 1-2 στην έδρα της Φίτεσε!

23:25

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

68' Ο Χάρι Κέιν σκοράρει για την Τότεναμ και κάνει το 3-1!

23:24

66' Ο Καντέ μειώνει σε 4-1 για τους Καζάκους απέναντι στην Βασιλεία!

23:24

64' Ο Ερυθρός Αστέρας ανοίγει το σκορ στην Βουλγαρία με τον Κανγκά!

23:21

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

63' Η Σπάρτα Πράγας μειώνει σε 2-1 απέναντι στην Φέγενοορντ με τον Χόλες!

23:21

62' Ο Όρτα κάνει το 2-1 και ολοκληρώνει την ανατροπή της Μπράγκα επί της Μίντιλαντ!

23:16

58' Η Λεβερκούζεν φτάνει στο 0-3 στην έδρα της Σέλτικ με πέναλτι του Αλάριο!

23:15

58' Έξω ο Αουγκούστο και μέσα ο Μπίσεσβαρ για τον ΠΑΟΚ!

23:13

55' Ο Γκαλένο ισοφαρίζει με πέναλτι για την Μπράγκα την Μίντιλαντ!

23:12

53' Η Κάραμπαγκ ισοφαρίζει σε 1-1 με τον Κάντι κόντρα στην Ομόνοια!

Και βίντεο από την ανταλλαγή φωτοβολίδων στο Μαρσέιγ-Γαλατά!

23:10

52' Ο Στάγκε κάνει τρία τα τέρματα της Κοπενχάγη κόντρα στην Λίνκολν!

23:10

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΛ

52' Ο Γκιρασί ισοφαρίζει σε 1-1 με πέναλτι την Φίτεσε!

23:09

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΛ

53' Ο Κους μειώνει σε 2-1 για την Μούρα απέναντι στην Τότεναμ με «άρρωστο» σουτ στην κίνηση!

23:07

ΓΚΟΟΟΟΛ

49' Ο Εντόι «γράφει» το 4-0 για την Βασιλεία κόντρα στην Καϊράτ!

23:07

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

48' Ο Μπέχρενς διπλασίασε τα τέρματα της Ουνιόν κόντρα στην Μακάμπι Χάιφα!

23:05

Τα σκορ ημιχρόνου στα παιχνίδια του UEL!

23:04

46' Σουτ του Σίντκλεϊ έξω από την περιοχή που περνάει αρκετά άουτ.

23:03

Ξεκίνησαν τα δεύτερα ημίχρονα σε όλα τα γήπεδα!

Η κεφαλιά του Λέστζακς στο 40ο λεπτό που έβαλε μπροστά την Ομόνοια!

22:54

Τα αποτελέσματα των πρώτων ημιχρόνων στο UECL!

Η ισοφάριση της Λίνκολν με το γκολ του Ρόσα!

22:52

Οι φίλαθλοι των δύο ομάδων άρχισαν να... ανταλλάσουν φωτοβολίδες.

Η μεγάλη νίκη της Λέγκια επί της Λέστερ!

22:49

Ημίχρονο σε όλα τα παιχνίδια!

22:48

45+3' Ο Μπρούνο Πέτκοβιτς με πέναλτι κανει το 0-2 για την Ντινάμο Ζάγκρεμπ!

22:47

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

45+2' Η Κοπενχάγη προηγείται ξανά με 2-1 της Λίνκολν με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Γουίντ!

22:45

45' Ακόμη μία επέμβαση του Πασχαλάκη σε σουτ του Ντράζιτς μέσα από την περιοχή.

22:45

45' Ο Ουζούνι ισοφαρίζει για την Φερεντσβάρος απέναντι στην Μπέτις!

22:43

40' Κίτρινη κάρτα του Μεντβέντεβ της Σλόβαν.

22:42

Προσωρινή διακοπή στο Μαρσέιγ-Γαλατά με τους φιλάθλους των φιλοξενούμενων να είναι «ανήσυχοι»!

22:41

40' Ο Λανγκ σκοράρει και δεύτερο γκολ και κάνει τρία τα τέρματα της Βασιλείας απέναντι στην Καϊράτ!

22:41

Ο σκόρερ φαίνεται να έχει τραυματιστεί. Η Ομόνοια έχει ήδη προβεί σε μία αναγκαστική αλλαγή, αφού στο 30' ο Σέχου πέρασε στην θέση του Μπασιρού.

22:40

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

40' Ο Λέστζακς ανοίγει το σκορ για την Ομόνοια απέναντι στην Καραμπάγκ!

22:38

38' Η Λάτσιο διπλασιάζει το προβάδισμά της απέναντι στην Λοκομοτίβ με τον Πάτρικ!

22:38

37' Ο Χέντι σουτάρει, αλλά ο Πασχαλάκης του αρνείται το γκολ!

22:36

36' Ο Βίρτζ κάνει δύο τα τέρματα της Λεβερκούζεν στην έδρα της Σέλτικ!

22:35

34' Ο Βολγκσάμερ άνοιξε το σκορ για την Ουνιόν κόντρα στην Μακάμπι Χάιφα!

22:33

34' Ο Ρόσα ισοφαρίζει για την Λίνκολν μέσα στην Δανία!

Η μεγάλη ευκαιρία του Σβαμπ για το 2-1!

22:31

31' Ο Βίτεκ ανοίγει το σκορ για την Φίτεσε!

Η ισοφαρίση της Σλόβαν Μπρατισλάβας με τον Γκριν!

22:29

29' Ο Ντέκλαν Ράις ανοίγει το σκορ στην Γουέστ Χαμ!

Το γκολ του Άκπομ που έδωσε το προβάδισμα στον ΠΑΟΚ!

22:26

25' Ο Χινκάπιε ανοίγει το σκορ στην Σκωτία για την Λεβερκούζεν!

Το γκολ του Ντικς που έδωσε το προβάδισμα στην Κοπενχάγη!

22:25

24' Ο Λίνσεν κάνει δύο τα τέρματα της Φέγενοορντ (2-0) απέναντι στην Σλάβια Πράγας!

Το τεράστιο διπλό της Σπαρτάκ στην έδρα της Νάπολι!

22:22

22' Η Βασιλεία διπλασιάζει τα τέρματά της απέναντι στην Καϊράτ με τον Λανγκ!

Σοσιεδάδ και Μονάκο μοιράστηκαν βαθμούς και εντυπώσεις!

22:21

19' Ο Εβάντερ ανοίγει το σκορ με πέναλτι για την Μίντιλαντ στην Πορτογαλία!

Συγκινητικές στιγμές στην Τούμπα στην κατάθεση στεφάνων για τα 22 χρόνια από τα Τέμπη!

22:18

18' Οι Ανδαλουσιάνοι ανοίγουν το σκορ μέσα στην Ουγγαρία με τον Φεκίρ!

Η άνετη επικράτηση της Ρόμα στην Ουκρανία!

22:16

16' Τεράστια ευκαιρία για τον Σβαμπ που σουτάρει άουτ από πλεονεκτική θέση!

22:16

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΛ

16' Ο Αρτούρ κάνει το 1-0 για την Βασιλεία κόντρα στην Καϊράτ!

22:15

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

14' Ο Κοκτσού ανοίγει το σκορ για την Φέγενοορντ απέναντι στην Σλάβια Πράγας!

22:15

14' Ο Γκριν ισοφαρίζει για την Σλόβαν σε 1-1 απέναντι στον ΠΑΟΚ!

22:13

13' Η Λάτσιο ανοίγει το σκορ απέναντι στην Λοκομοτίβ Μόσχας με τον Μπάσιτς!

Η νίκη της Άιντραχτ στο φινάλε στην έδρα της Αντβέρπ!

Η ήττα της Ανόρθωσης στο Βέλγιο από την Γάνδη!

22:11

10' Ο Ιβάνουσετς ανοίγει το σκορ στο Βέλγιο κόντρα στην Γκενκ για την Ντινάμο Ζάγκρεμπ!

22:10

Σέντρα του Τέιλορ και ωραία κεφαλιά του Άκπομ για το 1-0 του «Δικέφαλου του Βορρά»!

22:10

10' Γκολ ο Άκπομ και 1-0 ο ΠΑΟΚ!

22:09

8' Η Τότεναμ κάνει δύο τα τέρματά της απέναντι στην Μούρα με τον Λο Σέλσο!

Η νίκη της Σπάρτα επί της Ρέιντζερς του Τζέραρντ!

Το πέναλτι του Πασιένσια που έδωσε τη νίκη στην Άιντραχτ στο φινάλε του αγώνα!

22:05

4' Η Κοπενχάγη μπαίνει από νωρίς στον... χορό των γκολ με την Λίνκολν. Σκόραρε ο Ντάικς!

22:04

3' Η Τότεναμ ανοίγει το σκορ στο Λονδίνο χάρη σε εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Ντέλε Άλι!

Η τρομερή επέμβαση του Βατσλίκ πριν το φινάλε του αγώνα!

ΕΝΔΕΚΑΔΕΣ

Οι επιλογές του Ραζβάν Λουτσέσκου για το εντός έδρας παιχνίδι κόντρα στην Σλόβαν Μπρατισλάβας!

21:50

ΕΝΔΕΚΑΔΑ

Οι ποδοσφαιριστές που επέλεξε ο Νούνο Εσπίριτο Σάντο για το ματς με την Μούρα!

21:49

ΕΝΔΕΚΑΔΑ

Οι παίκτες που επέλεξε ο Χένινγκ Μπέργκ για το εντός έδρας παιχνίδι απέναντι στην Καραμπάγκ.

21:47

Στον πάγκο οι Γιακουμάκης και Μπάρκας στο ματς της Σέλτικ με την Λεβερκούζεν!

21:45

90+4' Τρομερά πράγματα. Η Νάπολι μειώνει σε 2-3 με τον Οσιμχέν στο 90+4' και μένει στο παιχνίδι!

21:45

ΕΝΔΕΚΑΔΕΣ

Οι παίκτες που επέλεξαν οι Σαμπάολι και Φατίχ Τερίμ!

21:44

90' Ο Πρόμες κάνει τρία τα τέρματα της Σπαρτάκ Μόσχας (1-3) και «σφραγίζει» το τεράστιο διπλό των Ρώσων!

21:43

ΕΝΔΕΚΑΔΕΣ

Οι παίκτες με τους οποίους ξεκινούν το ματς οι Λάτσιο και Λοκομοτίβ Μόσχας!

21:41

ΕΝΔΕΚΑΔΑ

Η ομάδα που παρατάσει ο Ντέιβιντ Μόγιες απέναντι στην Ραπίντ Βιέννης!

21:37

Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός 0-3!!!

21:36

90+3' Η Αλασκέρτ μειώνει σε 2-3 με τον Γκλίσιτς και η Ελσίνκι απαντάει άμεσα για το 2-4 με τον Ολουσάνια!

Το τετ α τετ που έχασε ο Μασούρας και απώλεσε το χατ τρικ!

21:34

90+1' Πέναλτι για την Άιντραχτ Φρανκφούρτης! Ο πρώην ερυθρόλευκος Γκονζάλο Πασιένσια ανοίγει το σκορ στο Βέλγιο κόντρα στην Αντβέρπ.

21:32

81' Ο Ιγκνάτοβ βάζει ξανά μπροστά στο σκορ την Σπαρτάκ Μόσχας με 1-2 μέσα στο Ντιέγκο Αρμάντο Μαραντόνα!

21:32

90' Μέσα οι Βρουσάι και Βαλμπουενά. Έξω οι Μασούρας και Καμαρά. Στο 86' ο Ελ Αραμπί μπήκε στην θέση του Τικίνιο.

21:29

88' Η Μακάμπι Τελ Αβίβ ισοφαρίζει (1-1) με τον Κχαλάιλα!

21:28

86' Ο Αουάρ κάνει το 3-0 για την Λιόν!

21:27

85' Μέσα ο Σανλιτούρκ για την Φενέρ και έξω ο Καντιόγλου!

21:25

83' Ο Μασούρας ηττάται σε τετ α τετ από τον Αλτάι και μένει μακριά από το χατ-τρικ!

21:23

81' Το γκολ για το 2-0 της Γάνδης έχει πετύχει τελικά ο Κουμς!

Το τρίτο γκολ των ερυθρολεύκων και πάλι από τον Μασούρα!

Το υπέροχο σουτ του Μασούρα και το 2-0 του Ολυμπιακού!

21:21

81' Η Γάνδη κάνει το 2-0 με τον Τισουντάλι και «τελειώνει» ουσιαστικά το παιχνίδι απέναντι στην Ανόρθωση.

Η απόκρουση του Αλτάι στην προσπάθεια του Αγκιμπού!

21:19

78' Η Αϊντχόφεν δίνει διαστάσεις θριάμβου στη νίκη της. Ο Βέρτεσεν κάνει το 4-1 στην έδρα της Στουρμ Γκρατς!

21:18

75' Διπλή αλλαγή για Φενέρ. Μέσα οι Γκουμουσκαγιά και Μέγιερ. Έξω οι Βαλένσια και Γιαντάς.

21:14

74' Η Αϊντχόφεν κάνει το 3-1 στην Αυστρία με τον Μαξ!

21:13

71' Ο Εκαμπί διπλασιάζει τόσο τα δικά του τέρματα όσο και της Λιόν απέναντι στην Μπρόντμπι!

21:13

71' Διπλή αλλαγή για την Φενέρ. Μέσα οι Ζάιτς και Μπερίσα. Έξω οι Λουίζ Γκουστάβο και Ρόσι.

Το δοκάρι του Πέλκα!

21:11

68' Η Ρόμα ανεβάζει τον δείκτη του σκορ στο 3-0 στην Ουκρανία με τον Έιμπραχαμ!

21:10

68' ΞΑΝΑ Ο ΜΑΣΟΥΡΑΣ!!!! 3-0 ο Ολυμπιακός στην Κωνσταντινούπολη!

21:09

68' Ο Πετρίλα ισοφαρίζει για την Κλουζ απέναντι στην Ράντερς σε 1-1!

21:09

67' Ο Ρο. Ρίσκι κάνει το 3-1 για την Ελσίνκι στην Αρμενία!

21:08

66' Ο Κρις Σμόλινγκ διπλασιάζει τα τέρματα της Ρόμα κόντρα στην Ζόρια στην Ουκρανία!

21:07

64' Η Λιόν ανοίγει το σκορ κόντρα στην Μπρόντμπι με τον Εκαμπί!

21:06

55' Ο Πρόμες ισοφαρίζει για την Σπαρτάκ (1-1) στην έδρα της Νάπολι!

21:05

64' Έξω ο Ονιεκούρου και μέσα ο Κουντέ για τον Ολυμπιακό!

21:04

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

62' Ο Μασούρας «γράφει» το 2-0 με υπέροχο σουτ!

Πέλκας και Βαλένσια μπερδεύονται χάνοντας μεγάλη ευκαιρία!

Η τρομερή χαμένη ευκαιρία της Σπάρτα Πράγας!

21:00

57' Η Ελσίνκι ξαναπαίρνει το προβάδισμα με τον Βάλεντσιτς (1-2)!

20:59

58' Αντεπίθεση του Ολυμπιακού, ο Αγκιμπού Καμαρά θα πάει μόνος του, αλλά του σουτ του θα αποκρούσει ο Αλτάι!

20:59

54' Ο Μερίνο ισοφαρίζει για την Σοσιεδάδ σε 1-1 με την Μονακό!

20:58

56' Ακόμη μία ευκαιρία για την Φενέρ με τον Πέλκα να αστοχεί απο πλεονεκτική θέση στέλνοντας την μπάλα δίπλα από το δεξί κάθετο δοκάρι του Βατσλίκ.

Οι αψιμαχίες στις οποίες ήταν πρωταγωνιστής ο Μανωλάς!

20:56

54' Μακρινό σουτ του Γκουστάβο που περνάει άουτ.

20:56

53' Ο Γκούντμουντσον ανοίγει το σκορ για την Άλκμααρ κόντρα στην Γιάμπλονετς!

20:55

55' Η Στουρμ Γκρατς μειώνει σε 1-2 κόντρα στην PSV με τον Γκόρεντς Στάνκοβιτς!

20:51

51' Η Αϊντχόφεν διπλάσιασε τα τέρματά της στην Αυστρία κόντρα στην Στουρμ Γκρατς με τον Ζάχαβι!

20:48

46' Ο Κένι Λαλά θα περάσει στην θέση του Ουσεϊνού Μπα για τον Ολυμπιακό! (UEL)

20:47

Ξεκίνησαν τα δεύτερα 45λεπτα όλων των αγώνων!

Η τεράστια ευκαιρία της Φενέρ για την ισοφάριση με τον Ρόσι!

20:40

Τα αποτελέσματα στα πρώτα ημίχρονα των αγώνων του UEL!

20:39

Τα αποτελέσματα του ECL στο πρώτο μέρος!

20:39

20:37

Για του λόγου του αληθές! Το αυτογκόλ του Κορέα για το 1-0 της Γάνδης!

20:34

Τελικά το γκολ της Γάνδης δεν χρεώθηκε στον Τισουντάλι, αλλά στον Κορέα της Ανόρθωσης ως αυτογκόλ!

Η υπέροχη απόκρουση του Μπαγιντίρ στο σουτ του Καμαρά!

20:31

Ημίχρονο στην Κωνσταντινούπολη! Ο Ολυμπιακός συνεχίζει να προηγείται με 1-0 στην έδρα της Φενέρ!

20:31

45+1' Τεράστια ευκαιρία της Φενέρ με τον Ρόσι να σουτάρει άουτ από καλή θέση.

20:30

45' Κίτρινη κάρτα για τον Μπα του Ολυμπιακού.

Η ωραία ατομική προσπάθεια του Εμρελί και το 1-0 για την Λέγκια!

20:28

43' Η Παρτιζάν διπλασιάζει τα τέρματά της με τον Μάρκοβιτς κόντρα στην Φλόρα (ECL)!

20:27

42' Κίτρινη κάρτα για τον Σισέ του Ολυμπιακού και τον Ένερ Βαλένσια της Φενέρμπαχτσε.

20:26

41' Η Ράντερνς παίρνει το προβάδισμα στην Ρουμανία απέναντι στην Κλουζ χάρη στον Καμαρά (ECL).

20:24

39' Κίτρινη κάρτα για τον Ρέαμπτσιουκ του Ολυμπιακού.

20:23

ΑΠΟΒΟΛΗ

36' Με δέκα παίκτες η Αλασκέρτ λόγω αποβολής του Γκριγκοριάν με απευθείας κόκκινη κάρτα.

20:22

37' Ο Καμαρά σουτάρει από καλή θέση, αλλά το σουτ του περνάει μακριά από την εστία του Μπαγιντίρ.

20:20

35' Τεράστιο «όχι» του Αλτάι Μπαγιντίρ στον Καμαρά στην κόντρα-επίθεση του Ολυμπιακού!

20:18

31' Η Λέγκια κάνει το 1-0 με τον Εμρέλι απέναντι στην Λέστερ!

20:17

32' Ο Σανγκαρέ κάνει το 0-1 για την Αϊντχόφεν απέναντι στην Στουρμ Γκρατς!

20:16

ΑΠΟΒΟΛΗ

31' Με δέκα παίκτες η Νάπολι λόγω αποβολής του Μάριο Ρουί για αντιαθλητικό μαρκάρισμα!

20:15

30' Η Σπάρτα Πράγας ανοίγει το σκορ με ανάποδη κεφαλιά του Χάντσκο απέναντι στην Ρέιντζερς του Στίβεν Τζέραρντ!

Ο Ντισασί ανοίγει το σκορ για την Μονακό!

20:13

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

28' Άσχημα μαντάτα για την Ανόρθωση. Η Γάνδη κάνει το 1-0 με τον Τισουνταλί!

20:12

27' Ο Βατσλίκ μπλοκάρει το σουτ του Βαλένσια!

20:10

24' Ο Εμπαλό ισοφαρίζει για την Αλασκέρτ κόντρα στην Ελσίνκι!

20:09

Η Νάπολι και ο Ελίφ Ελμάς πέτυχαν το γρηγορότερο γκολ στην ιστορία του θεσμού για ιταλική ομάδα!

20:06

20' Ο Λάζαρ Μάρκοβιτς ανοίγει το σκορ για την Παρτιζάν κόντρα στην Φλόρα!

Μόλις 11'' χρειάστηκε η Νάπολι για να σκοράρει κόντρα στην Σπαρτάκ!

Το γκολ του Τικίνιο που έβαλε μπροστά τον Ολυμπιακό στην Πόλη!

20:02

16' Ο Ντισασί βάζει μπροστά τους Μονεγάσκους στην έδρα της Σοσιεδάδ!

Η αγκαλιά των Πέδρο Μαρτίνς και Βίτορ Περέιρα!

19:56

11' Ο Χόρβαθ βάζει μπροστά την ΛΑΣΚ Λιντς με 1-0 απέναντι στην Μακάμπι Τελ Αβίβ!

19:55

8' Η Ελσίνκι κάνει το 0-1 κόντρα στην Αλασκέρτ με τον Ρίσκι!

19:53

8' Ο Βαλένσια μπήκε στην περιοχή από πλάγια αριστερά με την μπάλα, αλλά το πλασέ του ήταν άστοχο.

19:52

7' Ο Ελ Σαραουί ανοίγει το σκορ για την Ρόμα στην Ουκρανία!

19:51

Τικίνιο και Μασούρας κάνουν το 1-2 και ο Βραζιλιάνος νικάει τον Αλτάι Μπαγιντίρ για το 0-1 του Ολυμπιακού!

19:51

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

6' Ο Τικίνιο ανοίγει το σκορ στην Κωνσταντινούπολη!

19:46

1' Ο Ελμάς ανοίγει το σκορ για την Νάπολι κόντρα στην Σπαρτάκ Μόσχας.

19:45

Το καλωσόρισμα της Φενέρμπαχτσε στον πρώην παίκτη της Ματιέ Βαλμπουενά!

19:44

Η ενδεκάδα του Ζοσέ Μουρίνιο για το ματς της Ρόμα στην Ουκρανία με την Ζόρια.

19:43

Η ενδεκάδα της Ανόρθωσης για το εκτός έδρας παιχνίδι με την Γάνδη.

19:42

ΕΝΔΕΚΑΔΕΣ

Οι παίκτες με τους οποίους ξεκινούν το παιχνίδι οι Βίτορ Περέιρα και Πέδρο Μαρτίνς στο «Σουκρού Σαράτσογλου»!

19:41

ΕΝΔΕΚΑΔΕΣ

Οι εκλεκτοί των Αλγκουαθίλ και Κόβατς για το ματς της Σοσιεδάδ με την Μονακό.

19:38

ΕΝΔΕΚΑΔΑ

Οι εκλεκτοί του Λουτσάνιο Σπαλέτι για το εντός έδρας παιχνίδι με την Σπαρτάκ Μόσχας.

19:37

ΕΝΔΕΚΑΔΑ

Οι εκλεκτοί του Πέτερ Μποζ για το εντός έδρας παιχνίδι με την Μπρόντμπι.

19:35

ΕΝΔΕΚΑΔΑ

Οι εκλεκτοί του Μπρένταν Ρότζερς για το εντός έδρας παιχνίδι με την Λέγκια Βαρσοβίας.

19:33

ΕΝΔΕΚΑΔΕΣ

Τα βασικά σχήματα που επέλεξαν οι προπονητές των Αντβέρπ και Άιντραχτ Φρανκφούρτης στο άλλο ματς του ομίλου του Ολυμπιακού.

19:27

Καλησπέρα σας! Απόψε θα παρακολουθήσουμε μαζί όλα τα παιχνίδια του Europa League και του Europa Conference League. Οι αγώνες των ελληνικών ομάδων (Ολυμπιακού και ΠΑΟΚ) θα έχουν ξεχωριστό live για ενημέρωση. Ο Ολυμπιακός αντιμετωπίζει την Φενέρμπαχτσε στην Τουρκία (19:45 - Cosmote TV) και ο ΠΑΟΚ υποδέχεται την Σλόβαν Μπρατισλάβας στην «Τούμπα» (22:00 - Cosmote TV).