ΜΟΝΑΚΟ B.C. Νοκ-άουτ για το ματς κόντρα στον Ολυμπιακό ο Βέστερμαν /

ΚΩΣΤΑΣ ΣΛΟΥΚΑΣ Το αφιερωματικό βίντεο της EuroLeague για τα... έργα και ημέρες του στη Φενέρ (vid) /

ΛΑΟΥΤΑΡΟ ΜΑΡΤΙΝΕΣ Μέχρι το 2026 στην Ίντερ /

LIVE ΣΤΙΣ 21.00 Η αναμέτρηση του Ολυμπιακού με τη Φενέρμπαχτσε /

ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΟΥΡΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ «Στοίχημα και προτεραιότητα ο ΠΑΟΚ Β» /

ΑΤΖΟΥΝ ΙΛΙΤΖΑΛΙ Παίρνει με 35 εκατ. ευρώ τη Χαλ! /

ΧΑΤΑΪ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 87-56 Δεν μπόρεσε να παρουσιαστεί ανταγωνιστικός στην Τουρκία /

Πρόγραμμα TV

Ροή Ειδήσεων Top Clubs Top Leagues Sport Lifestyle Blogs Podcasts Long Forms Auto Moto Bet Πρόγραμμα TV Πρωτοσέλιδα Ποδόσφαιρο Μπάσκετ Σπορ

23:58

Ευχαριστούμε που ήσασταν μαζί μας σε άλλη μία ευρωπαϊκή βραδιά, η οποία έκλεισε και με το 2/2 για τα ελληνικά χρώματα. Καλό σας βράδυ!

23:57

ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Μπρόντμπι - Σπάρτα Πράγας 0-0 (EUL) Ρέιντζερς - Λιόν 0-2 Λέστερ - Νάπολι 2-2 Αϊντχόφεν - Σοσιεδάδ 2-2 Μονακό - Στουρμ Γκρατς 1-0 Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Φενέρμπαχτσε 1-1 Μπόντο/Γκλιμτ - Ζόρια 3-1 (ECL) Ράντερς - Άλκμααρ 2-2 Ρόμα - ΤΣΣΚΑ Σόφιας 5-1 Ανόρθωση - Παρτιζάν 0-2 Γιάμπλονετς - Κλουζ 1-0

23:50

ΤΕΛΙΚΟ

Ολυμπιακός - Αντβέπρ 2-1

23:47

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

Η Μπόντο/Γκλιμτ μειώνει το σκορ απέναντι στην Ζόρια σε 3-1 με τον Γκρομόβ!

23:47

90+1' Δεύτερη κίτρινη κάρτα και αποβολή για τον Μπατάιγ της Αντβέρπ!

23:46

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

87' Ο Οσιμχέν ισοφαρίζει σε 2-2 για την Νάπολι μέσα στο «Κινγκ Πάουερ Στέιντιουμ» κόντρα στην Λέστερ!

23:44

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

Το 5-1 από τον Έιμπραχαμ για την Ρόμα κόντρα στην ΤΣΣΚΑ Σόφιας!

23:43

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

87' Ο Ολυμπιακός κάνει το 2-1 με γκολάρα του Ρέαμτσιουκ στην κίνηση κόντρα στην Αντβέρπ!

23:41

86' Ευκαιρία της Αντβέρπ με σουτ του Μπένσον.

23:41

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

82' Η Ρόμα φτάνει στο 4-1 απέναντι στην ΤΣΣΚΑ Σόφιας με τον Μαντσίνι. Η ΤΣΣΚΑ Σόφιας αγωνίζεται με δέκα παίκτες λόγω αποβολής του Γουάιλντσκχουτ στο 80'.

23:40

84' Σουτ του Σαματά με την μπάλα να πηγαίνει λίγο άουτ από το δεξί κάθετο δοκάρι του Βατσλίκ.

VIDEO HIGHLIGHTS

Το 1-1 της Αντβέρπ με τον Σαματά!

23:38

79' Πέρασε ο Γιοχάνες Εγκεστάιν στην θέση του Φρέι για την Αντβέρπ.

23:38

81' Τριπλή αλλαγή για τον Πέδρο Μαρτίνς και τον Ολυμπιακό. Μέσα οι Τικίνιο, Κούντε και Βρουσάι και έξω οι Ονιεκουρού, Αγκιμπού και Μαντί Καμαρά.

Το 2-0 της Λέστερ με τον Μπαρνς!

23:32

76' Ο Βαλμπουενά στην θέση του Εμβιλά για τον Ολυμπιακό.

23:30

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

74' Ο Σαμάτα ισοφαρίσει για την Αντβέρπ σε 1-1 κόντρα στον Ολυμπιακό!

23:28

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

69' Η Νάπολι μειώνει σε 2-1 με γκολ του Οσιμχέν απέναντι στην Λέστερ!

23:28

68' Η Παρτιζάν διπλασιάζει τα τέρματά της και πάλι με τον Γκόμες απέναντι στην Ανόρθωση!

23:26

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

69' Η Ράντερς ισοφαρίζει την Άλκμααρ με γκολ του Γκρέιβς (2-2)!

23:25

Έπιασε Νίκο Αναστόπουλο και «κυνηγάει» ένα ακόμα για να φτάσει τους Τζόρτζεβιτς και Μήτρογλου που βρίσκονται στην κορυφή της λίστας!

23:24

67' Διπλή αλλαγή για την Αντβέρπ. Γκέρκενς και Μπένσον στις θέσεις των Ναϊνγκολάν και Μιγιόσι.

23:24

Η Μονακό κάνει το 1-0 με γκολ του Ντιατά απέναντι στην Στουρμ Γκρατς!

23:23

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

64' Ο Χάρβεϊ Μπαρνς διπλασιάζει τα τέρματα της Λέστερ κόντρα στην Νάπολι (2-0)!

23:22

66' Κίτρινη κάρτα για τον Αγκιμπού Καμαρά.

Το 1-0 του Ολυμπιακού με την κεφαλιά του Ελ Αραμπί!

23:20

62' Δεύτερο γκολ του Λορέντζο Πελεγκρίνι και τρίτο για την Ρόμα απέναντι στην ΤΣΣΚΑ Σόφιας (3-1)!

23:19

59' Ακυρώνεται γκολ του Πατσόν Ντακά της Λέστερ απέναντι στην Νάπολι για το 2-0.

23:17

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

60' Η Μπόντο/Γκλιμτ κάνει τρία τα τέρματά της με τον Πελεγκρίνο!

23:14

59' Μεγάλη ευκαιρία του Ολυμπιακού με κεφαλιά του Σισέ!

23:13

55' Το 0-2 για την Λιόν με τον Σλιμανί απέναντι στην Ρέιντζερς!

23:10

55' Ο Γκακπό ισοφαρίζει σε 2-2 για την PSV κόντρα στην Σοσιεδάδ!

23:10

51' Ο Πιλάρ κάνει το 1-0 για την Γιάμπλονετς με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι. Αποβλήθηκε με απευθείας κόκκινη κάρτα ο Καμόρα της Κλουζ.

23:08

54' Ο Ολυμπιακός ανοίγει το σκορ με κεφαλιά του Ελ Αραμπί!

23:06

49' Ένα λεπτό μετά η Μπόντο/Γκλιμτ διπλασιάζει τα τέρματά της απέναντι στην Ζόρια με τον Σολμπάκεν.

23:05

48' Το 1-0 του Σάλτνες για την Μπόντο/Γκλιμτ κόντρα στην Ζόρια!

23:01

Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος όλων των αγώνων!

Τα δύο γκολ της ανατροπής της Ρόμα!

Το γκολ του Λάμερς για την ισοφάριση της Άιντραχτ κόντρα στην Φενέρ!

Οι ευκαιρίες της Αντβέρπ προς το τέλος του ημιχρόνου

Το ακυρωθέν γκολ του Ελ Αραμπί

22:48

ΗΜΙΧΡΟΝΟ

Τέλος πρώτου μέρους σε όλα τα ματς!

22:44

41' Η Άιντραχτ ισοφαρίζει με γκολ του Λάμερς την Φενέρμπαχτσε (1-1)!

Η νίκη της Γουέστ Χαμ με 2-0 στην έδρα της Ντινάμο Ζάγκρεμπ!

Η ευκαιρία του Ολυμπιακού με την κεφαλιά του Σισέ!

22:42

ΓΚΟΟΟΟΟΟΛ

42' Η Παρτιζάν ανοίγει το σκορ στην Κύπρο απέναντι στην Ανόρθωση με τον Ρικάρντο Γκόμες!

22:41

41' Τεράστια ευκαιρία του Φίσερ για την Αντβέπρ με το πλασέ να περνάει λίγο άουτ από αριστερό κάθετο δοκάρι του Βατσλίκ.

22:40

39' Ολική ανατροπή και για την Ρεάλ Σοσιεδάδ με γκολ του Άιζακ για το 2-1 απέναντι στην PSV!

22:39

38' Ο Ελ Σαραουί ολοκληρώνει την ανατροπή της Ρόμα με 2-1 απέναντι στην ΤΣΣΚΑ Σόφιας!

22:38

ΑΚΥΡΩΣΗ ΓΚΟΛ

31' Ο Γιουσούφ Ελ Αραμπί ανοίγει το σκορ για τον Ολυμπιακό απέναντι στην Αντβέρπ, αλλά ο διαιτητής το ακυρώνει ως οφσάιντ. Το επιβεβαίωσε και το VAR.

22:35

34' Ο Βαγγέλης Παυλίδης έδωσε και πάλι προβάδισμα στην Άλκμααρ απέναντι στην Ράντερς με 2-1!

22:34

34' Ο Γιανουζάι ισοφαρίζει σε 1-1 για την Σοσιεδάδ απέναντι στην Αϊντχόφεν!

Το 0-1 της Λιόν με την γκολάρα του Εκαμπί!

22:32

32' Η Αϊντχόφεν ανοίγε το σκορ με τον Μάριο Γκέτσε κόντρα στην Ρεάλ Σοσιεδάδ!

22:29

27' Η Ράντερς ισοφαρίζει την Άλκμααρ σε 1-1 με γκολ του Πιέσινγκερ!

Το γκολ του Οζίλ που δίνει το προβάδισμα στην Φενέρ!

22:26

25' Η Ρόμα ισοφαρίζει με υπέροχο σουτ του Λορέντζο Πελεγκρίνι!

22:25

23' Το 0-1 της Λιόν μέσα στην έδρα της Ρέιντζερς με τον Εκαμπί!

22:25

24' Το 0-1 για την Άλκμααρ από τον Κλάσι ενάντια στην Ράντερς!

22:19

19' Σουτ του Μαντί Καμαρά, που μπλοκάρει ο κίπερ της Αντβέρπ.

Το 1-0 της Λέστερ με τον Πέρεθ!

22:14

11' Ο Μεσούτ Οζίλ ανοίγει το σκορ για την Φενέρμπαχτσε μέσα στην Γερμανία και την έδρα της Άιντραχτ!!!

Τα στιγμιότυπα του μέχρι στιγμής πιο τρελού ματς της βραδιάς!

22:11

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

10' Η ΤΣΣΚΑ Σόφιας προηγείται με 1-0 της Ρόμα στην Ιταλία με γκολ του Γκράχαμ Κέιρι!

Η νίκη του Ερυθρού Αστέρα κόντρα στην Μπράγκα!

22:09

9' 1-0 για την Λέστερ με γκολ του Αγιόθε Πέρεθ!

Η Κοπενχάγη πέρασε με 3-1 από την έδρα της Σλόβαν!

Μεγάλη νίκη της Γαλατά με 1-0 επί της Λάτσιο!

22:04

4' Κίτρινη κάρτα για τον Βερστράετε της Αντβέρπ!

22:02

2' Καλή στιγμή για την Αντβέπρ με κεφαλιά του Σαματά που πέρασε άουτ!

Λοκομοτίβ Μόσχας - Μαρσέιγ 1-1

22:01

Σέντρα σε όλα τα παιχνίδια!

22:01

Η ενδεκάδα της Ανόρθωσης για το ματς κόντρα στην Παρτιζάν!

21:59

Η ενδεκάδα της Λιόν απέναντι στην Ρέιντζερς!

Τα στιγμιότυπα από τη νίκη του ΠΑΟΚ στο Γιβραλτάρ!

Ρεν - Τότεναμ 2-2

21:55

Η ενδεκάδα της Ρέιντζερς για τον αγώνα απέναντι στην Λιόν!

21:52

Η ενδεκάδα που κατέβασε η Αντβέρπ για το ματς κόντρα στον Ολυμπιακό στο «Γ.Καραϊσκάκης»!

21:49

Η ενδεκάδα του Ολυμπιακού για το ματς με την Αντβέρπ!

21:48

Η ενδεκάδα της Μονακό για το αποψινό ματς κόντρα στην Στουρμ Γκρατζ για το Europa League!

Το δοκάρι της Λίνκολν στις καθυστερήσεις του αγώνα!

21:46

Η ενδεκάδα των Ναπολιτάνων για το ματς κόντρα στην Λέστερ!

21:45

Η ενδεκάδα της Λέστερ για το εντός έδρας ματς κόντρα στην Νάπολι!

21:41

Η ενδεκάδα της Φενέρμπαχτσε για το ματς στην Φρακφούρτη κόντρα στην Άιντραχτ!

21:41

Η ενδεκάδα της Άιντραχτ στο εντός έδρας παιχνίδι απέναντι στην Φενέρμπαχτσε. Δύο ομάδες που βρίσκονται στον όμιλο του Ολυμπιακού.

21:39

Ραπίντ Βιέννης - Γκενκ 0-1 (EUL) Λοκομοτίβ Μόσχας - Μαρσέιγ 1-1 Ντινάμο Ζάγκρεμπ - Γουέστ Χαμ 0-2 Ερυθρός Αστέρας - Μπράγκα 2-1 Γαλατάσαραϊ - Λάτσιο 1-0 Μπάγερ Λεβερκούζεν - Φερεντσβάρος 2-1 Μπέτις - Σέλτικ 4-3 Μίντιλαντ - Λουντογκόρετς 1-1 Σλάβια Πράγας - Ουνιόν Βερολίνου 3-1 Ελσίνκι - ΛΑΣΚ Λιντζ 0-2 (ECL) Μούρα - Φίτεσε 0-2 Λίνκολν - ΠΑΟΚ 0-2 Καραμπάγκ - Βασιλεία 0-0 Σλόβαν Μπρατισλάβας - Κοπενχάγη 1-3 Ρεν - Τότεναμ 2-2 Φλόρα - Γάνδη 0-1

21:33

90+2' Ο Ονουάτσου σκοράρει και πάλι για την Γκενκ κι αυτή τη φορά μετράει, με τους Βέλγους να προηγούνται με 1-0 της Ραπίντ στην Βιέννη.

21:32

87' Ο Ράλστον μειώνει για την Σέλτικ σε 4-3 στο ματς με την Ρεάλ Μπέτις!

21:32

89' Η Λοκομοτίβ Μόσχας ισοφαρίζει σε 1-1 στο 89ο λεπτό με τον Κερκ, παρ' ότι αγωνιζόταν με δέκα παίκτες απέναντι στην Μαρσέιγ από το 58'.

21:31

88' Ο Σρανζ σκοράρει και διευρύνει το προβάδισμα της Σλάβια απέναντι στην Ουνιόν σε δύο γκολ (3-1)!

21:30

89' Η Λασκ Λιντζ σκόραρε με τον Μόνστσειν κι έκανε το 0-2 κλειδώνοντας την νίκη στην έδρα της Ελσίνκι!

Άμεση απάντηση της Τότεναμ με Χόιμπιεργκ!

Η Ρεν έκανε το 2-1 με τον Λαμπόρντ!

21:27

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

85' Ο Αλεξάνταρ Κάταϊ με πέναλτι κάνει το 2-1 για τον Ερυθρό Αστέρα κόντρα στην Μπράγκα!

21:26

84' Ο Κούχτα κάνει το 2-1 για την Σλάβια Πράγας απέναντι στην Ουνιόν Βερολίνου!

21:26

82' Κούτσιας και Βιεϊρίνια παίρνουν τις θέσεις των Άκπομ και Μουργκ.

21:25

81' Διπλή αλλαγή για την Λίνκολν. Πίκοκ και Σέρτζεντ στις θέσεις των Αραΐθα και Καραλέρο για την Λίνκολν.

Το τρομερό αυτογκόλ του Στρακόσια που έδωσε το προβάδισμα στην Γαλατά!

Η απόκρουση του Πασχαλάκη στο σουτ του Γκόμεθ!

21:19

76' Άμεση απάντηση από την Μπράγκα με γκολ του Γκαλένο, με το οποίο ισοφαρίζει σε 1-1 τον Ερυθρό Αστέρα!

21:18

76' Ο Χόιμπιεργκ ισοφαρίζει σε 2-2 για την Τότεναμ απέναντι στην Ρεν!

21:17

75' Ο Ρόντιτς κάνει το 1-0 για τον Ερυθρό Αστέρα απέναντι στην Μπράγκα!

21:16

73' Σβιντέρσκι και Κωνσταντέλιας στις θέσεις των Μπίσεσβαρ και Μιτρίτσα!

21:15

67' Ο Τσιπολίνα θα μπει στην θέση του Τορίγια για την Λίνκολν.

21:15

72' Ο Γκαετάν Λαμπόρντ έκανε το 2-1 και η Ρεν φέρνει «τούμπα» το ματς κόντρα στην Τότεναμ!

21:14

69' Ολοκληρώνει την ανατροπή της η Λεβερκούζεν απέναντι στην Φερεντσβάρος (2-1) με γκολ του Βιρτς!

21:13

67' Η Κοπενχάγη έκανε το 1-3 με πέναλτι του Γουίντ απέναντι στην Σλόβαν Μπρατισλάβας!

21:12

70' Ισοφαρίζει η Ουνιόν Βερολίνου την Σλάβια Πράγας (1-1) με γκολ του Μπέχρενς!

21:11

69' Η Φίτεσε έκανε το 0-2 με τον Νταρφάλου στην έδρα της Μούρα!

21:10

69' Ακυρώθηκε το γκολ της Γκενκ και του Ονουάτσου, αφού το VAR «υπέδειξε» οφσάιντ!

21:09

69' Ο Ονουάτσου άνοιξε το σκορ για την Γκενκ στην έδρα της Ραπίντ Βιέννης.

Το παρθενικό γκολ του Μιτρίτσα για το 0-2 του ΠΑΟΚ!

Δεν σταματάει να σκοράρει η Μπέτις!

21:08

67' Επικό αυτογκόλ του Στρακόσια και 1-0 για την Γαλατάσαραϊ κόντρα στην Λάτσιο.

21:07

63' Διπλή αλλαγή για την Λίνκολν. Μέσα οι Όκραν και Ρόναν. Έξω οι Γκόμεθ και Χαβιέρ Ανόν.

Μόνος του εναντίων όλων ο Ράις και 0-2 για την Γουέστ Χαμ!

21:02

54' Ο Λέματζιτς ανοίγει το σκορ για την Γάνδη στην Εσθονία κόντρα στην Φλόρα!

21:01

59' Η Μαρσέιγ προηγείται με 1-0 της Λοκομοτίβ στην Μόσχα, με τους Ρώσους να έχουν μείνει και με δέκα παίκτες λόγω αποβολής του Τικνιζιάν με δεύτερη κίτρινη κόκκινη κάρτα.

21:00

56' Ο Μιτρίτσα πετυχαίνει το πρώτο του γκολ με την φανέλα του «Δικεφάλου του Βορρά» και κάνει το 2-0 για τον ΠΑΟΚ κόντρα στην Λίνκολν.

20:58

54' Ακυρώνεται γκολ του Τσούμπα Άκπομ ως οφσάιντ. Οριακή η φάση. Θυμίζουμε δεν υπάρχει VAR στο ECL, οπότε δεν υπάρχει επανεξέταση και το γκολ του ΠΑΟΚ δεν μετράει.

20:57

53' Δεύτερο γκολ για τον Χουάνμι και τέταρτο για την Μπέτις, που πλέον προηγείται με 4-2 της Σέλτικ!

20:55

51' Ολική ανατροπή για τους Ανδαλουσιάνους που έφτασαν στο 3-2 απέναντι στην Σέλτικ με τον Μπόρχα Ιγκλέσιας!

20:53

51' Ο Ντέκλαν Ράις σκοράρει για το 0-2 της Γουέστ Χαμ στο Ζάγκρεμπ!

20:52

49' Δοκάρι για την Κοπενχάγη!

20:49

Ξεκίνησαν τα δεύτερα ημίχρονα σε όλα τα παιχνίδια!

Το γκολ του Άκπομ που δίνει στον ΠΑΟΚ το προβάδισμα στα πρώτα 45 λεπτά!

To 1-2 της Κοπενχάγης με τον Στάγκε!

Η απόκρουση του Πασχαλάκη στο πλασέ του Κίκε!

Από 0-2 σε 2-2 η Μπέτις μέσα σε ελάχιστα λεπτά!

20:34

Ημίχρονο σε όλα τα παιχνίδια!

20:33

45+2' Ο Τσούμπα Άκπομ ανοίγει το σκορ για τον ΠΑΟΚ μετά από ωραίο γύρισμα του Τέιλορ (ECL)!

20:32

45+1' Ακυρώθηκε γκολ και για την Λεβερκούζεν στο ματς για την Φερεντσβάρος ως οφσάιντ.

20:30

44' Αναγκαστική αλλαγή για τον ΠΑΟΚ με τον Κρέσπο να αποχωρεί και τον Μιχαηλίδη να παίρνει τη θέση του. Ένα λεπτό μετά ο νεαρός αντίκρισε την πρώτη κίτρινη κάρτα του αγώνα.

20:29

40' Αποβολή για την Ουνιόν Βερολίνου με τον Γιάεκελ να αντικρίζει δεύτερη κίτρινη κάρτα και να αποβάλλεται . Η Σλάβια Πράγας προηγείται 1-0 των Γερμανών.

Η μεγάλη ευκαιρία της Λίνκολν και το ακυρωθέν γκολ!

20:26

42' Ο Στάγκε δίνει και πάλι το προβάδισμα στην Κοπενχάγη με 2-1.

20:26

39' Ακυρώνεται γκολ της Φερεντσβάρος για χέρι. Παραμένει το 1-1 με την Μπάγερ Λεβερκούζεν.

Ο Ταΐτ ισοφαρίζει για την Ρεν απέναντι στην Τότεναμ.

20:22

37' Η Μπάγερ Λεβερκούζεν ισοφαρίζει σε 1-1 με γκολ του Παλάσιος κόντρα στην Φερεντσβάρος (EUL).

Το γκολ του Αντόνιο για την Γουέστ Χαμ!

20:20

35' Η Μπέτις πετυχαίνει δύο γκολ σε τρία λεπτά με τους Μιράντα (32') και Χουάνμι και ισοφαρίζει σε 2-2 τη Σέλτικ.

Τα δύο γκολ που έχουν μπει στο Σλόβαν Μπρατισλάβας-Κοπενχάγη.

20:18

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΛ

32' Ο Ντεσπόντοφ ισοφαρίζει για την Λουντογκόρετς σε 1-1 στο ματς με την Μίντιλαντ (EUL).

20:18

Ο Μιχαήλ Αντόντιο έγινε ο πρώτος σκόρερ της Γουέστ Χαμ σε κύρια φάσης μεγάλης ευρωπαϊκής διοργάνωσης, μετά τον Μαρκ-Βιβιέν Φοέ κόντρα στην Όσιγιεκ τον Σεπτέμβριο του 1999.

Το χαμένο τετ α τετ του Άκπομ για τον ΠΑΟΚ!

20:16

30' Αναγκαστική αλλαγή για την Τότεναμ με τον Μπεργκβάιν να αποχωρεί και τον Χόιμπιεργκ να παίρνει την θέση του.

20:15

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

30' Η Φίτεσε έκανε το 0-1 με γκολ του Τρονστάντ κόντρα στην Μούρα.

20:13

26' Γκολ για την Σέλτικ που φτάνει στο 0-2 απέναντι στην Μπέτις με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Γιουράνοβιτς.

20:12

26' Γκολ για την Λίνκολν ενάντια στον ΠΑΟΚ, που ακυρώθηκε ως οφσάιντ (ECL).

20:11

25' Πρώτη τελική για την Λίνκολν, με τον Γκόμες να χάνει την ευκαιρία σουτάροντας μέσα από την περιοχή από καλή θέση.

Το 0-1 της Σέλτικ με το γκολ του Αγιέτι!

20:08

ΓΚΟΟΟΟΟΟΛ

24' Η Ρεν ισοφαρίζει την Τότεναμ με γκολ του Ταΐτ (ECL).

20:08

22' Ο Αντόνιο σκοράρει για την Γουέστ Χαμ, που προηγείται με 1-0 στην έδρα της Ντινάμο Ζάγκρεμπ (EUL).

20:06

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

21' Η Σλόβαν Μπρατισλάβας ισοφαρίσει μετά από τρία λεπτά την Κοπενχάγη με τον Χέντι!

Το αυτογκόλ του Μπαντέ που έδωσε το προβάδισμα στην Τότεναμ!

20:04

19' Το 1-0 για την Σλάβια Πράγας με τον Μπα απέναντι στην Ουνιόν Βερολίνου (ECL).

20:03

18' Η Κοπενχάγη το 0-1 στην έδρα της Σλόβαν Μπρατισλάβας με γκολ του Γιόνας Όλντερ Γουίντ (ECL).

20:02

17' Το 0-1 για την Λασκ Λιντζ με τον Μάρεσιτς μέσα στην έδρα της Ελσίνκι.

20:01

16' Χαμένο τετ α τετ του Άκπομ για τον ΠΑΟΚ, που νικήθηκε από τον Σολέρ. (ECL)

20:00

15' Τελικώς μετράει το γκολ των Σκωτσέζων με τον Αγιέτι! 1-0 η Σέλτικ προηγείται μέσα στην Ανδαλουσία της Ρεάλ Μπέτις.

19:59

8' Κίτρινη κάρτα για τον Μουσλέρα της Γαλατάσαραϊ (EUL).

19:58

13' Ακυρώθηκε γκολ της Σέλτικ. Στο 9' πήρε κίτρινη κάρτα ο Σόρο για τους Σκωτσέζους.

Οι φίλαθλοι του ΠΑΟΚ στο Γιβραλτάρ!

19:56

11' Γκολ για την Τότεναμ και 1-0 στην έδρα της Ρεν με γκολ του Λούκας Μόουρα.

Τα στιγμιότυπα της ισοπαλίας που απέσπασε η Ομόνοια στο Καζακστάν.

19:54

9' Η Φερεντσβάρος ανοίγει το σκορ στην έδρα της Λεβερκούζεν με τον Μαέ (EUL)

19:49

4' 1-0 για την Μίντιλαντ απέναντι στην Λουντογκόρετς με τον Ίσακσεν!

19:46

19:45

Η ενδεκάδα της Γουέστ Χαμ!

19:44

Η ενδεκάδα της Ντινάμο Ζάγκρεμπ για τον εντός έδρας αγώνα απέναντι στην Γουέστ Χαμ για το EUL.

19:42

Η ενδεκάδα της Σέλτικ!

19:41

Η ενδεκάδα της Μπέτις για το εντός έδρας ματς κόντρα στην Σέλτικ για το EUL.

19:40

Η ενδεκάδα της Μπάγερ Λεβερκούζεν που υποδέχεται την Φέρεντσβαρος για το EUL.

19:40

Η ενδεκάδα της Μαρσέιγ για το εκτός έδρας ματς κόντρα στην Λοκομοτίβ (EUL)

19:37

19:35

Η ΕΝΔΕΚΑΔΑ ΤΗΣ ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΣΕΙΓ (EUL)

19:32

Η ΕΝΔΕΚΑΔΑ ΤΗΣ ΛΑΤΣΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΗΝ ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ.

19:29

Η ΕΝΔΕΚΑΔΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΓΙΑ ΤΟ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΗΝ ΛΙΝΚΟΛΝ ΓΙΑ ΤΟ ECL!

View this post on Instagram

A post shared by PAOK FC (@paok_fc)

19:26

Η ΕΝΔΕΚΑΔΑ ΤΗΣ ΛΙΝΚΟΛΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ

19:24

Η ΕΝΔΕΚΑΔΑ ΤΗΣ ΤΟΤΕΝΑΜ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΗΝ ΡΕΝ.

19:22

Η ΕΝΔΕΚΑΔΑ ΤΗΣ ΡΕΝ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΤΕΝΑΜ!

19:15

Καλησπέρα σας! Σήμερα θα παρακολουθήσουμε μαζί όλα τα παιχνίδια του Europa League και του Europa Conference League. Για τα παιχνίδια των ελληνικών ομάδων (Λίνκολν-ΠΑΟΚ 19:45 και Ολυμπιακός-Αντβέρπ 22:00) θα υπάρχουν ξεχωριστά λάιβ στο SportDay.gr, αλλά φυσικά θα υπάρχει πλήρης ενημέρωση και από δω για την εξέλιξή τους.