NEWS ROOM

ΚΡΙΣΤΙΑΝΟ ΡΟΝΑΛΝΤΟ «Να δείξουμε την πραγματική μας δύναμη» /

ΣΙΜΟΝΕ ΙΝΤΖΑΓΚΙ «Δική μου απόφαση να εκτελέσει το πέναλτι ο Ντιμάρκο» /

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Τι την περιμένει στη συνέχεια /

ΚΕΙΝΤ ΓΚΟΡΝΤΟΝ Ο νεαρός αστέρας της Λίβερπουλ έγραψε ιστορία /

ΦΡΑΝΣΙΝ ΝΙΓΙΟΝΣΑΜΠΑ Η νέα κάτοχος του παγκόσμιου ρεκόρ στα 2.000 μ. είναι μια αλύγιστη μαχήτρια /

ΜΑΡΙΑ ΣΑΚΚΑΡΗ Απέσυρε τη συμμετοχή της από το Chicago Fall Tennis Classic /

ΣΤΕΦΑΝΟ ΠΙΟΛΙ «Ο Μαλντίνι έχει τεχνική, ταλέντο και έχει πολλά να προσφέρει στο μέλλον» /

ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΠ ΕΛΛΑΔΑΣ Προμηθέας Πατρών και Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ διεκδικούν το πρώτο τρόπαιο της σεζόν /

ΤΣΙΤΣΙΠΑΣ/ΡΟΥΜΠΛΕΦ - ΙΣΝΕΡ/ΚΥΡΓΙΟΣ 2-1Νέα νίκη για τον Στέφανο και προβάδισμα 11-1 για την Ευρώπη /

LEGA BASKET Νικηφόρο ξεκίνημα για Αρμάνι, με... κεφάτο Μήτογλου /

LIGA ENDESA Ο Κρέιμερ σόκαρε τη Μάλαγα, δυσκολεύτηκε η Μπαρτσελόνα /

ΠΕΤΡΟΥΝΙΑΣ-ΜΙΛΛΟΥΣΗ Ο ρομαντικός χορός στο γλέντι του γάμου τους /

ΖΕΝΙΤΣΑ - ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑΣ 0-3 Καθάρισε σε ένα ημίχρονο και έστειλε μήνυμα ενόψει ΠΑΟΚ /

LIGUE 1 Συνέχισαν με νίκες Λιλ και Νις, ισοπαλία για Λιόν /

ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ 0-0 Βασιλική «γκέλα»! /

EREDIVISIE 5αρα της Ουτρέχτη στην Τσβόλε με γκολ Δουβίκα /

ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ - ΜΟΝΠΕΛΙΕ 2-0 Συνεχίζει να κυριαρχεί και να παραμένει αήττητη /

ΤΖΕΝΟΑ - ΒΕΡΟΝΑ 3-3 Ματσάρα! /

ΝΙΚΟΣ ΓΚΙΚΑΣ «Παίξαμε σε υψηλό τέμπο και η ΑΕΚ δε μπόρεσε να ακολουθήσει» /

ΝΙΚΟΣ ΡΟΓΚΑΒΟΠΟΥΛΟΣ «Ανυπομονώ για τη συνέχεια»

misc

Ροή Ειδήσεων

misc

Ποδόσφαιρο

misc

Mπάσκετ

misc

Σπορ

misc

Πρωτοσέλιδα

misc

Πρόγραμμα TV

Ροή Ειδήσεων Top Clubs Top Leagues Sport Lifestyle Blogs Podcasts Long Forms Auto Moto Bet Πρόγραμμα TV Πρωτοσέλιδα Ποδόσφαιρο Μπάσκετ Σπορ

Η κλήρωση των ομίλων του Champions League

20:28

Τέλος της κλήρωσης, μετά την οποία αναμένονται τεράστια παιχνίδια! Σας ευχαριστούμε πολύ που την παρακολουθήσατε μαζί μας!

20:24

20:23

Τα βραβεία για τους καλύτερους παίκτες της σεζόν πήραν οι Ζορζίνιο (Τσέλσι) και Αλεξία Πουτέλιας (Μπαρτσελόνα)

20:18

Η ΤΕΛΙΚΗ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ

20:14

Δ' ΟΜΙΛΟΣ

Ίντερ, Ρεάλ Μαδρίτης, Σαχτάρ, Σέριφ

20:14

Ε' ΟΜΙΛΟΣ

Μπάγερν Μονάχου, Μπαρτσελόνα, Μπενφίκα, Ντιναμό Κιέβου

20:13

Η' ΟΜΙΛΟΣ

Τσέλσι, Γιουβέντους, Ζενίτ, Μάλμε

20:12

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Μάντσεστερ Σίτι, Παρί Σεν Ζερμέν, Λειψία, Μπριζ

20:11

Ζ' ΟΜΙΛΟΣ

Λιλ, Σεβίλλη, Σάλτσμπουργκ, Βόλφσμπουργκ

20:10

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Ατλέτικο Μαδρίτης, Λίβερπουλ, Πόρτο, Μίλαν

20:09

Γ' ΟΜΙΛΟΣ

Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Ντόρτμουντ, Άγιαξ, Μπεσίκτας

20:08

ΣΤ' ΟΜΙΛΟΣ

Βιγιαρεάλ, Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Αταλάντα, Γιούνγκ Μπόις

20:07

20:06

Ώρα για το τέταρτο γκρουπ δυναμικότητας!

20:04

Τα βραβεία για τους καλύτερους επιθετικούς απονέμονται σε Χάαλαντ (Ντόρτμουντ) και Τζένιφερ Ερμόσο (Μπαρτσελόνα)

20:03

Γ' ΟΜΙΛΟΣ

Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Ντόρτμουντ, Άγιαξ

20:03

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Ατλέτικο Μαδρίτης, Λίβερπουλ, Πόρτο

20:02

Ζ' ΟΜΙΛΟΣ

Λίλ, Σεβίλλη, Σάλτσμπουργκ

20:02

ΣΤ' ΟΜΙΛΟΣ

Βιγιαρεάλ, Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Ατάλαντα

20:00

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Μάντσεστερ Σίτι, Παρί Σεν Ζερμέν, Λειψία

19:59

Η' ΟΜΙΛΟΣ

Τσέλσι, Γιουβέντους, Ζενίτ

19:58

Ε' ΟΜΙΛΟΣ

Μπάγερν Μονάχου, Μπαρτσελόνα, Μπενφίκα

19:57

Γ' ΟΜΙΛΟΣ

Ίντερ, Ρεάλ Μαδρίτης, Σαχτάρ

19:55

Η ώρα για τις ομάδες του Γ΄ γκρουπ δυναμικότητας!

19:54

19:53

Τα βραβεία για τους καλύτερους μέσους απονέμονται στον Ενκολό Καντέ (Τσέλσι) και Αλεξία (Μπαρτσελόνα)

19:52

ΣΤ' ΟΜΙΛΟΣ

Βιγιαρεάλ, Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

19:51

Ζ' ΟΜΙΛΟΣ

Λιλ, Σεβίλλη

19:51

Ε' ΟΜΙΛΟΣ

Μπάγερν Μονάχου, Μπαρτσελόνα

19:50

Η' ΟΜΙΛΟΣ

Τσέλσι, Γιουβέντους

19:49

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Μάντσεστερ Σίτι, Παρί Σεν Ζερμέν

19:48

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Ατλέτικο Μαδρίτης, Λίβερπουλ

19:47

Δ' ΟΜΙΛΟΣ

Ίντερ, Ρεάλ Μαδρίτης

19:46

Γ' ΟΜΙΛΟΣ

Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Ντόρτμουντ

19:44

19:44

Ώρα για το Β΄ γκρουπ δυναμικότητας

19:42

Τα βραβεία των καλύτερων αμυντικών απονέμονται σε Ρουμπέν Ντίας (Μάντσεστερ Σίτι) και Ιρέν Παρέδες (Παρί Σεν Ζερμέν)

19:40

Η' ΟΜΙΛΟΣ

Τσέλσι

19:40

Ζ' ΟΜΙΛΟΣ

Λιλ

19:40

ΣΤ' ΟΜΙΛΟΣ

Βιγιαρεάλ

19:40

Ε' ΟΜΙΛΟΣ

Μπάγερν Μονάχου

19:40

Δ' ΟΜΙΛΟΣ

Ίντερ

19:39

Γ' ΟΜΙΛΟΣ

Σπόρτινγκ Λισαβόνας

19:38

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Ατλέτικο Μαδρίτης

19:37

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Μάντσεστερ Σίτι

19:36

Ξεκινάει η διαδικασία για τις ομάδες του Α' γκρουπ δυναμικότητας!

19:32

19:32

Tα βραβεία δίνονται στον Εντουάρντ Μεντί (Τσέλσι) και στην Σάντρα Πάνιος (Μπαρτσελόνα)

19:28

Πριν ξεκινήσει η διαδικασία της κλήρωσης θα δοθεί το βραβείο στους καλύτερους τερματοφύλακες της UEFA!

19:23

Οι Μπράνισλαβ Ιβάνοβιτς και Μίκαελ Εσιέν στην σκηνή για να βοηθήσουν στην κλήρωση των ομίλων!

19:18

TO BINTEO ΤΗΣ UEFA ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΗΡΩΕΣ ΤΗΣ ΔΑΝΙΑΣ

19:09

Η κλήρωση ξεκινά με βράβευση στους Σιμόν Κιάερ και το ιατρικό staff της Δανίας, για τις άμεσες αντιδράσεις τους στο συμβάν που στιγμάτισε το EURO 2020, την κατάρρευση του Κρίστιαν Έρικσεν! Την βράβευση θα κάνει ο πρόεδρος της UEFA, Αλεξάντερ Τσέφεριν.

18:55

Λίγα λεπτά πριν ξεκινήσει η κλήρωση, υπενθυμίζουμε πως μεταδίδεται από τα κανάλια Cosmote Sport 1 και Mega, στις 19.00!

18:52

Δ' ΓΚΡΟΥΠ ΔΥΝΑΜΙΚΟΤΗΤΑΣ

Μπεσίκτας, Ντινάμο Κιέβου, Μπριζ, Γιουνγκ Μπόις, Μίλαν, Μάλμε, Βόλφσμπουργκ, Σέριφ

18:51

Γ' ΓΚΡΟΥΠ ΔΥΝΑΜΙΚΟΤΗΤΑΣ

Πόρτο, Άγιαξ, Σαχτάρ, Λειψία, Σάλτσμπουργκ, Μπενφίκα, Αταλάντα, Ζενίτ

18:50

Β' ΓΚΡΟΥΠ ΔΥΝΑΜΙΚΟΤΗΤΑΣ

Ρεάλ Μαδρίτης, Μπαρτσελόνα, Γιουβέντους, Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Παρί Σεν Ζερμέν, Λίβερπουλ, Σεβίλλη, Ντόρτμουντ

18:50

Α' ΓΚΡΟΥΠ ΔΥΝΑΜΙΚΟΤΗΤΑΣ

Τσέλσι, Βιγιαρεάλ, Ατλέτικο Μαδρίτης, Μάντσεστερ Σίτι, Μπάγερν, Ίντερ, Λιλ, Σπόρτινγκ Λισαβόνας

18:39

Καλησπέρα σε όλους! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την κλήρωση του Uefa Champions League!

X