Με… λυμένα τα χέρια του Λουτσέσκου ολοκληρώθηκε η προπόνηση της Παρασκευής στη SKODA Ξάνθη, καθώς ο Ρουμάνος τεχνικός είχε όλους τους παίκτες ετοιμοπόλεμους.

• news

Οι εκλεκτοί για... ΟΦΗ και Παναιτωλικό

29/10/2014

Την αποστολή για τους προσεχείς αγώνες με ΟΦΗ για το Κύπελλο και Παναιτωλικό για το πρωτάθλημα ανακοίνωσε η Skoda Ξάνθη, με τον Ραζβάν Λουτσέσκου να υπολογίζει είκοσι ένα ποδοσφαιριστές.

• news

«Πολύ δύσκολο το φετινό πρωτάθλημα»

28/10/2014

Πολύ δύσκολο χαρακτήρισε το φετινό πρωτάθλημα της Σούπερ Λίγκας ο Μιχάλης Ζαρόπουλος. Ο γκολκίπερ της Ξάνθης μίλησε στο NovaΣΠΟΡ FM 94,6 για τη νίκη επί της Νίκης Βόλου αλλά και για τον Λουτσέσκου.

• news

Λουτσέσκου: «Είχαμε άγχος στο πρώτο ημίχρονο»

27/10/2014

Στο άγχος που είχαν οι παίκτες της SKODA Ξάνθης στο πρώτο ημίχρονο απέδωσε το γεγονός πως δε σκόραρε η ομάδα του κόντρα στη Νίκη Βόλου νωρίτερα ο Ράζβαν Λουτσέσκου.

• news

Τα στιγμιότυπα από το SKODA Ξάνθη-Νίκη Βόλου

27/10/2014

Δείτε τα επίσημα στιγμιότυπα της Nova από την αναμέτρηση SKODA Ξάνθη-Νίκη Βόλου για την 8η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας.

• news

Μην την είδατε!

27/10/2014

Στο άψε-σβήσε «καθάρισε» τη Νίκη Βόλου η Ξάνθη! Πετυχαίνοντας δύο τέρματα στο... καπάκι, οι ακρίτες πήραν το τρίποντο-ανάσα (2-0) και την ίδια ώρα... βύθιζαν όλο και περισσότερο τους Βολιώτες.

• news

Ξάνθη-Νίκη Βόλου

27/10/2014

Παρακολουθήστε την εξέλιξη της αναμέτρησης.

• news

«Ψάχνεται» για δυο

26/10/2014

Δύο προβλήματα αντιμετωπίζει ο Ραζβάν Λουτσέσκου, καθώς δεν συμπεριέλαβε τους Τριάδη και Κυριακίδη για τον αγώνα της Skoda Ξάνθης με τη Νίκη Βόλου.

• news

Τους τη χάλασε ο καιρός

25/10/2014

Λόγω κακών καιρικών συνθηκών, η προπόνηση του Σαββάτου της SKODA Ξάνθη πραγματοποιήθηκε σε κλειστό χώρο ενόψει του αγώνα της Δευτέρας με τη Νίκη Βόλου.

• news

Ετοιμάζεται για... Νίκη

24/10/2014

Με μοναδικό στόχο τη νίκη και τους τρεις βαθμούς προετοιμάζονται στην SKODA Ξάνθη για τον προσεχή αγώνα με τη Νίκη Βόλου.

• news

Σαν φθινοπωρινή ταινία...

23/10/2014

Με αέρα και ψιχάλες βροχής ολοκληρώθηκε η προπόνηση της Skoda Ξάνθης, με σταθερά απόντες τους Τριάδη και Κυριακίδη. Νωρίτερα, οι Ακρίτες είδαν βίντεο, ενώ για το βράδυ έχει προγραμματιστεί δείπνο.

• news

Άμυνα και επίθεση

22/10/2014

Πρωινή προπόνηση έκαναν την Τετάρτη οι παίκτες της SKODA Ξάνθης, με τον Ραζβάν Λουτσέσκου να εστιάζει στην αμυντική λειτουργία και στην επιθετική ανάπτυξη.

• news

Επέστρεψε με... χαμόγελα

21/10/2014

Με τον καλύτερο δυνατό τρόπο επέστρεψε στις προπονήσεις η Skoda Ξάνθη, που είδε το ρόστερ της να «γεμίζει» ενόψει Νίκης Βόλου. Κανονικά υπολογίζεται ο Κώστας Φλίσκας. Χαμόγελα για Δημήτρη Κυριακίδη.

• news

«Δυστυχώς δεν κερδίζει πάντα ο καλύτερος»

19/10/2014

Καλύτερη, παρά την ήττα, ήταν η Ξάνθη από τον Πλατανιά, όπως τόνισε ο Ράζβαν Λουτσέσκου.

• news

Τα στιγμιότυπα από το Πλατανιάς -SKODA Ξάνθη

19/10/2014

Δείτε τα επίσημα στιγμιότυπα της Nova από την αναμέτρηση Πλατανιάς -SKODA Ξάνθη για την 7η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας.